Patriotisma mēneša aktivitātes Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā

04.11.2016 - 25.11.2016

Jau novembra sākumā skolā notika pirmie valsts svētkiem veltītie pasākumi. 4.novembrī  3.-6. klašu skolēni piedalījās jau par skolas tradīciju kļuvušajā konkursā-spēlē  “Es mīlu tevi, Latvija!”, minot dziesmas, pēc atvērtajiem lodziņiem atpazīstot Latvijas vietas, sacenšoties, cik labi pazīst Latvijas putnus, Kandavas ielas, Latvijas pilis u.tml.

10. novembrī  3. un 4. klases skolēni piedalījās novada konkursā „Skaista mana Latvija”. Komanda  sagatavoja prezentāciju par mūsu skolas formu darinātāju Danutu Ābeli. Bija noorganizējuši pat nelielu modes skati. Savukārt 8.a klases skolēni  konkursam „Cildens mans novadiņš”  veidoja prezentāciju-interviju ar 3, viņuprāt, ievērojamiem cilvēkiem no Kandavas novada – Kārli Lāci, Kasparu Znotiņu un Armandu Krauliņu. Vēl šajā dienā 1.vietu  Lāčplēša dienai veltītajā Stipro skrējienā izcīnīja 9.klases puišu komanda (Rihards Jakobovics, Vilnis Rūdolfs Liepa, Andrejs Dzenis un Ričards Kalniņš).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (63)

Projekta “English Teaching With Innovative Web Tools “ sagatavošanas vizīte Turcijā

26.10.2016 - 30.10.2016

Erasmus+ KA2 stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “English Teaching With Innovative Web Tools" sagatavošanas vizīte Turcijā

No 26. līdz 30.oktobrim Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas direktore Daiga Puga un projekta koordinatore Danuta Dude piedalījās Erasmus+ KA2  projekta “English Teaching With Innovative Web Tools“  sagatavošanas vizītē Afjonkarahisar Turcijā.

Projekta galvenie koordinatori ir Dumlupinar Zinātņu un mākslas centrs Afyonkarahisar Turcijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

"Sporto visa klase" Valmierā

02.11.2016

Mūsu skolas 3.a klase piedalās projektā “Sporto visa klase”. Šogad, trešajā sezonā, projektā ir iesaistījušās 130 klases no 59 pašvaldībām un tas ir vairāk par 3000 bērniem. Bērniem papildus 2 sporta stundām tiek piedāvātas vēl trīs, vienā no stundām bērni pilnveido savu fizisko sagatavotību un nostiprina stāju, otrā stundā skolēni darbojas laukā, trešajā- spēlē futbolu un mācās dažādus futbola elementus. Skola izlēma projektā iesaistīties, jo mūsu skolēni ir aktīvi, radoši, dzīvespriecīgi un enerģijas pilni. Projekts nav tikai sportošana, bet skolēniem projekta ietvaros jāveic kāds labais darbs, jāuzrāda labas sekmes mācībās. Tas viss projekta noslēgumā tiks vērtēts un analizēts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Starpskolu stratēģiskais partnerību projekts “English Teaching With Innovative Web Tools”

Ja esi 12 līdz 14 gadus vecs
  un Tu vēlies uzlabot savas angļu valodas zināšanas, pilnveidot IT prasmes, iepazīt citu tautu tradīcijas un kultūru, kā arī iegūt jaunus draugus, tad aicinām tevi pieteikties 

 starpskolu stratēģisko partnerību projektā

 “English Teaching With Innovative Web Tools”

  Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz š.g. 10. novembrim.

  Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, vecums, klase, ārpusskolas  aktivitātes, vidējā atzīme angļu val. iepriekšējā māc.gadā, iepriekšēja pieredze projektos un pasākumos, pamatojums dalībai projektā.

  Pieteikums jāiesniedz sk.D.Dudei (301.kab.) vai lietvedībā.
Tuvāka informācija par projektu pie sk.D.Dudes.

Apstiprināto skolēnu saraksts skatīt šeit

printēt

Erasmus KA1 starptautiskais jauniešu apmaiņas projekts “Tasty, Healthy, Sporty"

Ja esi 13 līdz 16 gadus vecs un tevi interesē veselīgs dzīvesveids, aicinām tevi pieteikties jauniešu apmaiņas projektā “Tasty, Healthy, Sporty”.

 Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz š.g. 4. novembrim.

  Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, vecums, klase, ārpusskolas  aktivitātes, vidējā atzīme angļu val. iepriekšējā māc.gadā, iepriekšēja pieredze projektos un pasākumos, pamatojums dalībai projektā.

  Pieteikums jāiesniedz sk.D.Dudei (301.kab.) vai lietvedībā.

Tuvāka informācija par projektu pie sk.D.Dudes vai L.Riekstiņas (10.kl.).

printēt

Erasmus KA1 starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta “Tasty, Healthy, Sporty” sagatavošanas vizīte Polijā

No 20. Līdz 23. oktobrim Polijas pilsētā Pakość notika projekta „Tasty, healthy, sporty” sagatavošanas vizīte. No mūsu skolas uz Poliju devās skolotāja Danuta Dude un 10. klases skolniece Līva Riekstiņa. Kopā projektā piedalās 4 valstis- Polija, Latvija, Lietuva un Itālija, taču dalībnieki no Lietuvas uz sagatavošanas vizīti neieradās.  

Pirmā diena tika pavadīta ceļā, jo pilsēta Pakość atrodas trīs stundu braucienā no Varšavas. Ņemot vērā to, ka ar vilcienu aizbraucām tālāk nekā bija vajadzīgs, laiks ceļā bija vēl ilgāks.

printēt Lasīt visu ziņu


<>


Jaunākās galerijas