5.a un 5.b klase apmeklē Liepājas teātra izrādi “Džolsemīno melu zemē” 06.12.2018

27. novembrī  mūsu skolas 5.a un 5.b klase par projekta skolassoma.lv līdzekļiem apmeklēja izrādi “Džolsemīno melu zemē” Liepājas teātrī.

Pirms izrādes skolēni literatūras stundās tika iepazīstināti ar Dž. Rodari, pēc kuras pamata veidota arī izrāde. Skolēniem tika parādīts gan īss video sižets no izrādes, kā arī bija iespēja noklausīties izrādes režisora Ģirta Šoļa interviju radio.

Izrādē galvenās lomas atveido  Pēteris LapiņšIlze JuraAnda AlbužeEdgars OzoliņšViktors EllersSandis PēcisGatis MaliksArmands Kaušelis. Iestudējums ir par zēnu, kuram ir ļoti īpaša un skaļa balss, kurš nokļūst Melu zemē, kur ar viņu notiek visdažādākie atgadījumi. Izrāde bērniem liek aizdomāties, cik visā pasaulē mums visapkārt ir daudz melu, cik labi mēs protam atšķirt melus no patiesības. Izrāde liek aizdomāties arī par vecumu un nāvi, kas ir diezgan nopietnas tēmas šim vecumam.

Pēc izrādes skolēni savās pārdomas atklāja, rakstot domrakstu literatūras stundā, kā arī mutiski stāstot savus novērojumus un pieredzētās emocijas.

 Piekto klašu audzinātājas: Maija Kesenfelde un Egita Grundmane<>


Jaunākās galerijas