Projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki viesojas novada domē26.09.2017

No 25.septembra Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki no Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Lietuvas.

26.septembrī projekta dalībnieki Kandavas novada domē tikās ar novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi. Viņi tika iepazīstināti ar nelielām prezentācijām par Latviju un Kandavas novadu. Savukārt, ciemiņi sniedza prezentācijas un pastāstīja par savu valsti un pilsētām, kurās dzīvo.

Vizītes laikā Kandavā, projekta dalībnieki turpina projektā „English Teaching With Innovative Web Tools”  iesāktās aktivitātes un uzdevumus. Ciemiņi iepazīstas arī ar latviešu tautas kultūru un tradīcijām. 

Kā pastāstīja projekta koordinatore Danuta Dude, nedēļas garumā, ko viesi pavada, dzīvojot vietējās ģimenēs un šādā veidā nostiprinot savas komunikācijas prasmes, tiks organizētas ekskursijas uz Rīgu, Tērveti un Ventspili un būs iespēja tuvāk iepazīt Kandavu un kandavniekus.  Jauniešiem organizēti kopīgi pasākumi – ēst gatavošanas meistarklases, robotikas nodarbības un citas aktivitātes.<>


Jaunākās galerijas