Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/1068/ritmikas_diena
Drukas datums: 18:32:07 30.03.2020

Ritmikas diena "Kustīgais alfabēts" aizvadīta

11.03.2016 18:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

11.marta vakarā Sporta hallē notika Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas diena, kas tika organizēta jau trīsdesmit ceturto reizi, un šogad tās dalībnieki izdejoja „Kustīgo alfabētu.”

1.-12.klašu kolektīvi, skolotāji un vecāki, kas bija sagatavojuši priekšnesumus, Renāra Kaupera pazīstamās dziesmas „Joka pēc alfabēts” mūzikas ritmā, ovāciju pavadīti, raibu raibos tērpos ģērbti, iesoļoja zālē, piepildot to no viena gala līdz otram.

Arī skatītāju tribīnes bija pārpildītas līdz pēdējai vietai. Ritmikas dienai skatītāju nekad nav trūcis, jo katram vecākam taču gribas redzēt sava lolojuma uztāšanos.

Kā jau katram tik lielam pasākumam pienākas, bija arī iesildošā grupa - deju kolektīvs „Ozolāji”, kas, aplausu sveikti, atklāja Ritmikas dienu.

Šoreiz žūrija bija visu skatītāju kopums, pareizāk gan būtu teikt - aplausu skaļums, ko fiksēja datu reģistrators jeb decibelu mērītājs. Kuram visskaļākie aplausi, tas arī uzvarētājs. Un tā, pirmajā vietā ierindojās sesto klašu priekšnesums, otrajā - septīto un desmito klašu, bet trešo godpilno vietu ieguva trešo klašu kolektīvu uzstāšanās.

Saldas balvas – kūkas no Irlavas - par piedalīšanos saņēma visi dalībieki.

Pēc apbalvošanas visus sveica Rīgas bungu skolas pārstāvji, demonstrējot savu virtuozitāti bungu spēlē.


Galerija 1

Galerija 2