Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/11323/piedalamies_nacionalas_skalas_lasisanas_sacensibu_regionalaja_karta
Drukas datums: 23:19:55 30.06.2022

Piedalāmies nacionālās skaļās lasīšanas sacensību reģionālajā kārtā

15.09.2021

img_20210910_135246.jpgJau ceturto gadu visā valstī norisinās Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētais pasākums “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensības” 5.-6.klašu skolēniem. Visus četrus gadus arī mūsu skolas skolēni tajās ir piedalījušies. Parasti sacensības sākas pavasarī - vispirms klasēs, pēc tam skolā, tad reģionā un valstī. Saistībā ar epidemioloģisko situāciju sacensības reģionos un lielais fināls jau otro reizi  no maija pārcelts uz septembri. 

Šogad  no mūsu skolas uz reģionālo finālu, kas notika Tukuma bibliotēkā, tika izvirzītas 3 dalībnieces - Annija Celma (6.b), Kate Šimkēviča (6.b) un Zanda Dekšņa (6.a). Kate lasīja fragmentu no Luisa Kerola grāmatas "Alise brīmumzemē", Annija - Ērinas Hanteres "Klanu kaķi", bet Zanda - Janas Frejas "Trakā klase". 

Liels prieks par Anniju Celmu, kas sīvā konkurencē, ieguva 3.vietu reģionālajā sacensību kārtā. Paldies visām par piedalīšanos. Lai izdodas atrast vēl citas grāmatas, kuru lasīšana sagādā prieku un aizrautību!