Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/1186/biznesa_speles_cels_uz_bagatibu_finalsacensibas
Drukas datums: 12:21:21 08.04.2020

Biznesa spēles “Ceļš uz bagātību” finālsacensības

01.04.2016

Piektdien, 1. aprīlī, 12. klases komanda “Nezāles”, kuras sastāvā bija Annija Dukāte, Katrīna Začeste un Roberts Lepsis, devās uz starptautisko lidostu "Rīga", lai piedalītos biznesa spēļu “Ceļš uz bagātību” finālsacensībās.

Spēles organizatori dalībniekus sagaidīja lidostā un tad visiem lika iziet drošības kontroli, lai varētu doties uz sacensībām, kas notika lidostas pasažieru terminālā "Ziemeļu piestātne". Šoreiz komandām bija jānodarbojas ar pasažieru pārvadāšanu. Komandas izlozēja maršrutus un ķērās klāt sacensību uzdevumam.

Pēc spraiga darba visi spēļu dalībnieki devās ekskursijā pa Rīgas lidostu. Vispirms iepazinās ar lidostas vēsturi, bet pēc tam sēdās autobusā, lai apskatītu, kā notiek lidmašīnu pacelšanās un nosēšanās, ko dara lidmašīnas, kamēr tās atpūšas, kur tās tiek remontētas, kur nosēžas privātās lidmašīnas un kā mācības notiek ugunsdzēsējiem.

Sacensību rezultātu paziņošana notika lidostas VIP centrā, kur "Esi Līderis" komanda apbalvoja spēles veiksmīgākos biznesmeņus un teica paldies projekta pedagogiem par skolēnu sagatavošanu.

Šajā dienā guvām milzīgus iespaidus, pieredzi par to, kā strādā šāda mēroga kompānija, kā arī iepazinām lidostas darbu no iekšienes.

Skolotāja Dace Vilkauša