Matemātikas konkurss "Kopā gudrāk!" Cēres pamatskolā

21.04.2016

21.aprīlī novada 7.klašu komandas laipni sagaidīja Cēres pamatskola. Skolēni tur bija ieradušies uz matemātikas pasākumu „Kopā gudrāk”. Konkursā piedalījās komandas no Kandavas internātvidusskolas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, kā arī no Cēres, Zantes, Zemītes un Vānes pamatskolām. Katra komanda bija padomājusi par vienotu noformējumu.

Kā allaž, sākumā komandas parādīja savu radošumu ar mājās sagatavotu apsveikuma priekšnesumu. Pēc iepazīšanās un labu vēlējumu saņemšanas sākās konkurss, ko vadīja Cēres pamatskolas matemātikas skolotāja Natālija Murāne. Punktus kopā skaitīja skolotāju žūrija. Komandas tika pārbaudītas gan erudīcijā, gan atjautībā, gan loģikā. Piemēram, bija jāprot sastādīt rozes, izmantojot 5 taisnes. Kopīgi darbojoties, draudzīgā atmosfērā laiks aizritēja pavisam ātri. Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, skolēni tika iepazīstināti ar skolas vēsturi.

Šajā mācību gadā konkursā 1.vietu izcīnīja Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 7.a klase, 2.vietu ieguva Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 7.b klase, bet 3.vietu dalīja Zemītes pamatskolas un Zantes pamatskolas 7.klašu komandas. Katra komanda saņēma atzinības rakstus un diplomus, kā arī saldas balvas. Paldies Kandavas novada Izglītības pārvaldei par sarūpētajām dāvaniņām. Īpašs paldies pasākuma organizētājai Natālijai Murānei un skolas direktorei Jutai Reinsonei par jauko uzņemšanu skolā.

Nākošajā mācību gadā konkurss norisināsies mūsu skolā!<>


Jaunākās galerijas