Meiteņu kora ekskursija

02.10.2015
img_20151002_130251_burst001_cover.jpg

2. oktobrī mūsu skolas 5.-9. klašu meiteņu koris devās ekskursijā uz Lietuvu. Ekskursijas ceļa izdevumus apmaksāja Kandavas novada Izgītības pārvalde, jo pagājušajā mācību gadā koris ieguva I pakāpes diplomu gan Kandavas novada skolu koru skatē, gan arī starpnovadu skatē Tukumā.

Lai gan bija jāceļas agri no rīta, diena bija izdevusies un piedzīvojumiem pilna. Pirmais pieturas punkts bija Bauska. Tur bija iespējams apskatīt senās pilsdrupas un uzkāpt pils tornī, no kura pavērās brīnišķīgs skats uz pilsētu un gleznaino ainavu, kas atrodas starp Mūsas un Mēmeles upi. Otrā pieturas vieta jau bija pārrobežā - Lietuvas pilsētā Panevēžā. Tur tika dots brīvais laiks, kad varēja apskatīt vecpilsētu, kurā atrodas daudz skulptūru, un arī ieturēt pustdienas. Trešā vieta bija gājēju ceļš nelielajā Anīkšķu pilsētiņā. Gājēju ceļš ir viens no iespaidīgākajiem tūrisma objektiem, jo šis ceļš ir starp koku galotnēm.

Tā ir brīnišķīga sajūta, izjust meža mieru, redzēt, kā šūpojas koku galotnes, un sajust arī nelielas bailes no šī augstā ceļa. Taka bija 300 metrus gara un 21 metru augsta. Beigās varēja uzkāpt 36 metrus augstajā skatu tornī, no kura pavērās skaists skats uz apkārtni. Ceļš bija garš, tāpēc pēdējo plānoto vietu - Krusta kalnu, neizdevās apskatīt, jo ārā jau bija satumsis. Tā nu visi brauca mājās, un priecājās par lielisko ekskursiju uz Lietuvu.

Līva R., kora dalībnieceS

printēt


<>


Jaunākās galerijas