Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/423/gredzenu_vakars
Drukas datums: 00:13:46 12.08.2022

Gredzenu vakars

01.03.2013 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
157.jpg

Šoreiz divpadsmitie savu priekšnesumu bija veidojuši kā priekšlasījumu disertācijai „Divpadsmitās klases portrets”. Pasākumu vadīja Artūrs un asistēja Lelde. Tika izvirzīta hipotēze: šī klase ir neatkārtojama. Izpētīts, ka viņi kopā sver 7854 kg, bet kopējais garums ir 420 metri. Klases attīstības posmi tika parādīti ar fotogrāfijām, video un nelielām etīdēm: iesvētības, ekskursijas, ritmikas dienas, dalība un panākumi ZZ čempionātos, iesaistīšanās starptautiskos projektos, spēle „Sekotāji”, upurēšanas rituāli, Ziemassvētku eglītes gādāšana, Popiela, autovadītāja tiesību iegūšana, gatavošanās centralizētajiem eksāmeniem.

Tad, kā ierasts, apsveikums vecākiem, skolotājiem. Klases audzinātāja Inguna Auziņa, izsniedzot katram gredzenu, nolasīja dažos vārdos, ar ko katrs asociējas saviem klasesbiedriem. Klasē ir gan radoša dejotāja, gan klejotāja pa mākoņiem, sportisks matemātiķis, cilvēks ar ambīcijām, gardu smieklu īpašniece, miera un klusuma iemiesojums, tehnikas guru, zvaigzne, klases klauns un naba, skaļāko smieklu īpašniece, īsta modes dāma, mūziķe ar mazu velniņu sirdī, liela ceļotāja, kā arī jauki, klusi, humoru mīloši, mainīgi, sirsnīgi, patiesi, koši, gudri, izpalīdzīgi un arī dzēlīgi jaunieši.

Tradicionāli par apgredzenoto apsveikšanu bija parūpējušies arī pagājušā gada divpadsmitie, nododot ceļojošās dāvaniņas.