Skolotāju diena 2017

28.09.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

28.septembrī  mūsu skolā notika Skolotāju dienai veltītas aktivitātes.  Ievērojot skolas tradīcijas, šajā dienā mācību stundas 1.-10. klasei vadīja 11. un 12.klases skolēni. Skolas parlamentārieši kopā ar skolotājām - Aivu Ķēniņu un Ivitu Leju - bija sagatavojuši  gan mīļas dāvaniņas, gan muzikālu un emocijām bagātu svētku pasākumu.  Skolotāju dienas aktivitātes šoreiz vēroja arī projektā  “English Teaching With Innovative Web Tools”  iesaistītie skolotāji no Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Lietuvas.

Laikam jau arī erudīcijas spēli starp divām skolotāju komandām var saukt par Skolotāju dienas tradīciju.  Lai gan spēles uzdevumi katru gadu mainās, azarts, ar kādu tajā pedagogi iesaistās, ir nemainīgs lielums. Šoreiz spēli “Vai tu zini to, ko zinām mēs?”  vadīja Matīss Līkums (10.kl.) un Līva Riekstiņa (11.kl.).  Bija interesanti pacīnīties ar mēles mežģiem, uzminēt populārus skolas absolventus pēc kolēģu raksturojuma, atpazīt, kurš no absolventiem varētu būt citāta autors, sadzirdēt trokšņa izcelsmi, pārbaudīt redzes asumu un risināt āķīgi asprātīgus matemātikas uzdevumus.

Pasākumā tika sveikts katrs skolotājs, saņemot īpašu skolotāja glābējkomplektu un jaunās skolas avīzītes “Mīlenbahs Runā” 1.nr., bet pensionētie skolotāji saņēma katrs pa košai svecītei.

Arī šogad  notika  skolēnu balsojums par, viņuprāt,  labāko skolotāju. Balsojuma uzvarētāji bija Anda Leizandere un Lauris Valtmanis. Abiem skolotājiem tika uzdāvināts T-krekls ar uzrakstu “Labākais no labākajiem 2017”.

Pēc pasākuma skolotāji devās ekskursijā .

 

Skolotājdienas direktors Edgars Studens Meiteņu vokālā ansambļa "Kaprīze" muzikālais sveiciens


<>


Jaunākās galerijas