Miķeldiena - 2017

29.09.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kad no rīta  skolēniem jautāju, ar ko īpaša šī diena, atbilde bija viena - Miķeļdiena. Arī tas, kāpēc  šī diena īpaša, visiem šķita skaidrs, jo tirgus taču! Bet, vai tirgus ir tāpēc, ka Miķeļdiena, vai Miķeļdiena - tāpēc, ka tirgus, īstas vienprātības vairs nebija.  Skolēniem  gaidāmās tirgošanās dēļ uz brīdi bija piemirsies, ka Miķeļdiena ir arī rudens saulgriežu  un ražas svētku laiks.

Pēc 4.stundas garajā starpbrīdī ilgi gaidītā tirgošanās jau ritēja pilnā sparā. Šķita, ka šogad mazie tirgotāji (1.-4.klases skolēni) pat vairāk noskaņojušies tirgoties, gan aktīvi piedāvājot savu preci, gan skaisti to noformējot. Un preču izvēle bija liela – svaigas ogas, āboli, bumbieri, ievārījumi, medus, sīrupi un marinējumi, maizītes un kūciņas, sāļas uzkodas un saldas, limonāde… Visu nemaz nevar uzskaitīt. Blakus ēdamlietām tika tirgoti arī dažādi rokdarbi – rokassprādzes, grāmatzīmes, svečturīši. Bija arī laimes aka  jeb pārsteiguma makšķerēšana. Bet 10.klasei Miķeļdienas tirgošanās 11.-to noteikta stila apģērbā bija kā iesildīšanās oktobrī paredzētajām iesvētībām.

Milzīgs paldies visiem  vecākiem par gādību un atbalstu šī pasākuma realizēšanā!

10.klasei iesildīšanās uzdevums pirms iesvētībām pa spēkam tikai dažiem Pie tetovējumu speciālistes pircēju netrūkst nevienu brīdi Miķeļtirgū nopērkamas ne vien ēdamas lietas, bet arī rokdarbiņi. Fantastiski garšīgas trifeles! Šādas kūciņas noteikti iegādātos vēl kādreiz...


<>


Jaunākās galerijas