Apgredzenotie un pogainie

28.02.2014 - 06.03.2014 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

gredzenu_vakars_43.jpgPašās februāra beigās mūsu skolas divpadsmit divpadsmitie aicināja vecākus, draugus un skolotājus uz Sudraba gredzenu vakaru, lai atskatītos uz savos vidusskolas gados paveikto, sajusto, sasniegto, pārdzīvoto, lai saņemtu spēka un ceļa vārdus no ciemiņiem, lai saprastu –šajā skolā kopā būšanas laiks atlicis tik niecīgs. Klases audzinātāja Ilze Plezere uzsvēra, ka tieši gatavošanās gredzenu vakaram bijis liels pārbaudījums, bet gala rezultāts esot patīkams. Ar labiem padomiem neskopojās nu jau augstskolu studenti, pagājušā gada absolventi. Viņi bija izcepuši ceļamaizes rupjmaizes ķieģelīti, kā arī nodeva gada glabāšanā ceļojošos priekšmetus
–šujmašīnu un piezīmju lapiņu komplektu.

Savukārt pēc nedēļas skolas aktu zālē savus viesus Pogu vakarā pulcēja devītie. Viesības nebija šādas tādas, bet ar reģionālo televīziju (AB)2! Žurnālisti un vienlaikus vakara vadītāji Jānis un Alise raidījumā “Es un skola” piedāvāja ieskatīties kādas Kurzemes mazpilsētas pusaudžu skolas un atpūtas brīžos. Raidījumā bija gan reklāmas, gan muzikālās pauzes, gan laika prognoze, kā arī iespēja saņemt speciālbalvu, atbildot uz jautājumiem.
Apgredzenotie un pogainie Skatītājiem bija ekskluzīva iespēja redzēt, kādi šie skolēni bija kā pirmklasnieki 2005.gada 1.septembrī, kad viņu audzinātājas bija skolotājas Mudīte un Zanda,būt lieciniekiem, kad devītklasnieki atskaitās, kā izpildīts 5.klasē dotais iesvētību zvērests, un vērot kā studijā norisinās ķīmijas eksperiments –tiek pagatavota ziloņu zobupasta. Televīzijas arhīvos atrastie kadri apliecināja diktoru teikto, ka šo klašu skolēniem nav problēmu ar brīvā laika pavadīšanu, jo viņi aktīvi sporto, apmeklē deju skolu, trenažieru zāli, mākslas un mūzikas skolu, šopingo galerijās „Centrs” un „Rīga”, smokingo pie muzeja, aiz baznīcas malkas šķūņa, pie ziedošiem ceriņiem pavasarī, labus panākumus guvuši ikgadējās Ritmikas dienās, Popielā, dažādās sporta spēlēs, ZZ čempionātā, “Gribu būt mobils”, 7.klasē piedalījušies izdevniecības Zvaigzne ABC rīkotajā erudīcijas konkursā “Zvaigžņu klase”. Glīti rakstīt mācījušies un senās skolas dzīvi baudījuši pie Līgas Reiteres Amatu mājā Ventspilī. Šķēršļus pārvarējuši Ieriķu meža takā, ar dzīvu lāci tikušies Līgatnē. Gudrības apguvuši TehnoAnnas pagrabos Rīgā. Skrundas maiznīcā iejutušies beķera lomā, bet īstus mākslas darbus no māla radījuši Pampāļu keramikas darbnīcā. Skolēni bijuši arī laimes zvaigznes meklējumos Baldones observatorijā. Neaizmirstamus mirkļus piedzīvojuši “Zelta boulinga” zālē.Latviešu un ārzemju literatūru apguvuši ne tikai mācību stundās, bet arī apmeklējot teātra izrādes “Punktiņa un Antons”, “Vārnu ielas republika”, “Sūnu Ciema zēni”, “Pasaka par vērdiņu”, kā arī darbojoties skolas teātra pulciņā. Nesen viesojušies Džūkstes pasaku muzejā, noslēgumā tur iejūtoties dažādu pasaku varoņu lomās.
Pēc raidījuma katrs skolēns saņēma ne tikai pogu, kas atgādināja medaļu ar skolas iniciāļiem, bet arī
klases audzinātāju īpaši piemeklētus aforismus, bet skolotāji pašnodarbināto individuālā uzņēmuma „Pl” gatavotās
piparkūku pogas.
Vakara izskaņā zelta mirkli–balonu salūtu pogu saņēmējiem par godu noorganizēja 10.klase, bet 8.-tie sveicienam abām klasēm bija izcepuši draudzības kliņģeri.Vēl tikai kopīgs foto,un 2.pogu vakars šīs skolas vēsturē aizvadīts.

printēt


<>


Jaunākās galerijas