Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/605/domrakstu_konkurss_ar_ko_es_lepojos_sava_novada
Drukas datums: 11:03:04 14.10.2019

Domrakstu konkurss "Ar ko es lepojos savā novadā?"

25.11.2015

Mūsu skolas 1.-4.klašu skolēni šoruden vēl pirms brīvlaika paspēja piedalīties arī Kandavas novada domrakstu konkursā „Ar ko es lepojos savā novadā?”. Rakstītāju bija daudz, tāpēc vispirms nācās konkurēt ar saviem klasesbiedriem, jo domes priekšsēdētājam no katras klases tika aizsūtīti 3, skolas žūrijasprāt, labākie darbi.

Šo domrakstu autori (izņemot 1.a, 3.b un 4.klasi, jo viņiem todien bija ieplānots jau cits pasākums) 25. novembrī devās ekskursijā uz Kandavas novada domi, lai iepazītos ar tās darbu, bet vēlāk satikās kultūras namā, kur notika konkursa noslēguma pasākums.

Mūsu skolu pārstāvēja Anna Diduha, Kārlis Vilkaušs, Edgars Rihards Leimanis, Estere Bondarenko, Kārlis Āboltiņš, Sabīne Truhņēviča, Paula Šenberga, Parisa Patrīcija Šepetovska, Maria Mārīte Hesa, Annija Lase, Feita Peremeža, Roberts Podiņš, nesot līdzi kamolu, kurā ietīti skolēnu rakstītie vēlējumi novadam un Latvijai.

Konkursā piedalījās arī citas novada skolas, un seši labāko domrakstu autori, to skaitā Annija Lase no Kandavas Kārļa Mīlenbaha 1.b klases, saņēma pateicības un nelielas dāvaniņas no Kandavas novada domes priekšsēdētāja Normunda Štoferta. Bet priekšsēdētāja speciālo balvu - šokolādi ar Kandavas attēlu - saņēma Rimants Jakobovics no 4.klases.