Olimpiskā diena - 2018

21.09.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

21.septembrī mūsu skolas stadions kļuva par vienu no 650  „Olimpiskās dienas – 2018” pasākumu norises vietām. Te satikās Kandavas novada skolu un PII „Zīļuks” sportot gribētāji. Pasākums sākās ar dalībnieku gājienu, Olimpiskās dienas karoga  un lāpas ienešanu, tad sekoja treneru, sportistu un tiesnešu zvēresti, izglītības pārvaldes vadītājas Jeļenas Šnikvaldes un Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes uzmundrinājuma runas, kā arī tika piešķirta Kandavas novada iespēju fonda stipendija sportā mūsu skolas 10.klases skolniecei Agnesei Besikirskai.

Pēc kopīgas pavingrošanas dalībnieki sacentās pretstafešu skrējienos pa klašu grupām. Apkopojot rezultātus, veiklākās kājas un paklausīgākais stafešu kociņš izrādījās bijis mūsu skolas skolēniem. Pretstafetē 10.-12.kl. grupā 1.vietu iegva 11.klase, 2.vietu - 12.klase, bet 3.vietu - 10.klase.  8.-9.klašu grupā 1.vietu ieguva 9.a klase, bet pārējās godalgotās vietas tika citām skolām. 6.-7.klašu grupā 2.vieta - 6.c, bet 3.vieta 6.a klasei.

Taču ar stafetēm vēl Olimpiskās dienas pasākums nebeidzās – klases turpināja sacensību neparastos sporta veidos: gaisa hokejā, monstru bumbā, diskgolfā, dvieļbolā, desu spēlē, bet pirmklasnieki spēlēja futbolu.<>


Jaunākās galerijas