Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/8827/izlaidumi_kkmv_2019
Drukas datums: 00:50:57 12.08.2022

Izlaidumi KKMV 2019

15.06.2019 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_5792.jpgJau 15.jūnija rītā  skolā virmoja smaržu mākonīši – mazliet no bērzu meijām, mazliet no vasaras karstuma izturīgākajiem ziediem: lupīnām, peonijām, rudzupuķēm... Bet pēcpusdienā tām pievienojās rozes  un lilijas, jo sākās  izlaidums  2 devītajām un 1 vidusskolas klasei. img_6001.jpg
Katrs izlaidums bija ar kaut ko īpašs. 9.a klasei tās bija arī kā atvadas no pirmās un līdz šim vienīgās klases audzinātājas Seilas Šenbergas, 9.b klases audzinātājai Inesei Ozolai-Zaļajai savukārt šī bija pirmā un līdz šim vienīgā audzināmā klase. Bet divpadsmitie ar savu klases audzinātāju Antru Petkeviču vienīgie tika pagodināti ar Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes un Kanadavas novada Izglītības pārvaldes vadītājās Jeļenas Šnikvaldes apsveikumu.


9.a klase sirsnīgu paldies teica savai angļu valodas skolotājai, kas viņiem palīdzējusi dzejoļu krājuma „I come from” tapšanā. Grāmatiņas dzejoļi tapuši 2018.gadā kā veltījums Latvijas simtgadei. Interesanti, ka katrs dzejolis ir gan angļu, gan latviešu valodā. Dzejoļu grāmatiņas skolotāja katram no autoriem pasniedza kā dāvanu izlaidumā. 
9.b klase izlaidumā atcerējās arī savu pirmo klases audzinātāju Gintu Bogdanovu un audzinātāju 7.-8.klasē Maiju Kesenfeldi.
Kā jau tas ierasts, pirmie izglītības dokumentus saņēma tie, kam vidējā atzīme bijusi 8,0 un augstāk. Zelta atzinības ozoliņus šogad pasniedza 2 absoventēm – Evai Rencei no 9.b klases un Martai Šteinbergai no 12.klases. Bet sudraba atzinības ozoliņus saņēma 3 absolventes – Līva Riekstiņa, Sindija Evija Stepiņa un Nora Jurjaka (12.kl.) Sindijai Evijai Stepiņai piešķirta arī Latvijas Simtgades stipendija. Paldies, izsniedzot pateicības rakstus, direktore teica  arī izcilāko skolēnu vecākiem.
Tradicionāli savējos izlaidumā sveikt bija ieradušies „Taustiņi” un „Imuliņa”.
Absolventu klases skolai dāvināja pulksteņus. Devītajiem tas bija īpaši veidots kā skolas logo un jau atradis savu vietu skolas aktu zālē.
Absolventiem svinīgajās uzrunās tika vēlēts daudz – ticība, cerība, mīlestība, pateicība un pacietība, drosme, vērīgums, oriģinalitāte, gudrība, darbīgums, mērķtiecība, māksla sapņot un sapņus piepildīt... Lai piepildās!