Drukas resursa adrese: http://milenbaha-vsk.lv/pasakumu_kalendars/9910/ingars_samins_latvijas_televizijas_erudicijas_speles_gudrs_vel_gudraks_finala
Drukas datums: 06:13:42 04.08.2020

Ingars Samiņš Latvijas Televīzijas erudīcijas spēles "Gudrs, vēl gudrāks" finālā

06.01.2020 - 24.01.2020

Uzreiz pēc skolēnu ziemas brīvlaika, tas ir, 6.janvārī, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojās Latvijas Televīzija, jo 9.a klases skolēns Ingars Samiņš bija uzvarējis vienā no LTV1 erudīcijas raidījuma "Gudrs, vēl gudrāks" pusfināliem. (10.janvārī visiem bija iespēja savos televizoros noskatīties šī raidījuma ierakstu.) 

 Bet 9.janvārī Ingars kopā ar klases audzinātāju Lāsmu Mūrnieci un 10 saviem līdzjutējiem ieradās Rīgā uz izšķirošo cīņu jeb finālu, kurā sacentās 6 erudītākie Latvijas devītklasnieki. Fināla ieraksts LTV1 tika  demonstrēts 24.janvārī. Ingars turējās godam, līdz uzvarai pietrūka pavisam nedaudz.

Nākotnē Ingars vēlētos kļūt par inženieri, lai izstrādātu iekārtas, kas būtu draudzīgas apkārtējai videi. Bet pašlaik viņam izdodas atrast laiku ne tikai ikdienas mācībām un olimpiādēm, bet arī projektam "Ezis" un  bungu spēlei skolas vokāli instrumentālajā ansamblī. Lepojamies ar tevi, Ingar!