16. jūnijā Slampes kultūras pilī Tukuma novada skolēnu un skolotāju apbalvošanas pasākumā tika godināti skolēni un skolotāji, kas sasnieguši augstus rezultātus mācībās, novadu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu konferencēs, sporta sacensībās, radošajos konkursos un citās jomās.
No mūsu skolas uz šo pasākumu bija uzaicināti šādi skolēni:
Prieks arī par mūsu skolas iegūto 3. vietu Tukuma novada skolēnu sporta olimpiādēs, par saņemto balvu varēsim papildināt skolas sporta inventāru.
Īpaša pateicība pedagogiem - Baibai Leitartei, Dinai Melnei, Inārai Batņai, Antrai Petkevičai, Tomam Rozenbergam, Aivai Ķēniņai, Egitai Dinsbergai -, kuru profesionalitāte, zināšanas un ieguldījums palīdzējuši skolēniem sasniegt izcilus rezultātus.
Lepojamies ar mūsu skolas skolēniem un skolotājiem!
Fofogrāfs: Kitija Folkmane





