Erasmus KA2 stratēģiskais skolu sadarbības partnerības projekts

ERASMUS +                      

Projekta nosaukums: „English Teaching With Innovative Web Tools” – starpskolu stratēģiskās partnerības projekts

Projekta Nr: 2016-1-PL01-TR01-KA219-034823_5

Projekta īstenošanas laiks: 24 mēneši; no 2016. gada 1.septembra līdz 2018.gada 301.augustam

Projekta piešķirtais finansējums: 16 655,00  EUR

Projekta mērķi:

·         Motivēt skolēnus apgūt angļu valodu un apgūtās zināšanas pielietot noteiktās sadzīves situācijās;

·         Veidot skolēnu ikdienas dzīvi daudzkrāsaināku;

·         Rosināt skolēnos vēlmi izzināt vienojošo un atšķirīgo citu tautu kultūrās un valodā (veidojot tiešus kontaktus ar citu valstu skolēniem, iedrošināt valodu un kultūru izziņā);

·         Motivēt partnervalstu kolēģus pielietot svešvalodas mācību procesa veidošanā, veidojot starppriekšmetu saikni un izmantojot jaunākos IT rīkus

Projekta partneri: Turcija, Latvija, Lietuva, Rumānija, Itālija

Projekta mājas lapa

Kalendārs "Latvijas aizsargājamie dzīvnieki"

printēt

"We wish we could fly"29.06.2017

Apvienotais skolēnu koris vizītes laikā Marsalā, Itālijā izpildīja kopdziesmu "We wish we could fly" ar pašu sacerētu tekstu.

printēt

Latviešu tautas dziesma "Stūru stūriem tēvu zeme" 29.06.2017

Skolēni iepazīstināja partnervalstis ar latviešu tautas dziesmām. Kā vienu no tām viņi izpildīja ''Stūru stūriem tēvu zeme".


printēt

Skolēnu iespaidi par vizīti Itālijā no 15. līdz 19.maijam.

No 15. līdz 19. maijam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 3 skolēni – Artūrs Tropiņš (6.b klase), Loreta Čabovska (7.a klase) un Rūta Liepa (8.a klase) kopā ar projekta koordinatori skolotāju Danutu Dudi, apmeklēja Scuola Media Statale “Giuseppe Mazzini” Marsalā. Par saviem iespaidiem vizītes laikā dalās skolēni:

“Ceļojums uz Itālijas pilsētu Marsalu ilga no 13. maija līdz 17.maijam. Pirmo ceļojuma dienu pavadījām ceļā. Lidojām uz Frankfurti, un tikai pašā vakarā ieradāmies Marsalā. Mūsu viesģimenes sagaidīja pie ‘’Hotel President”. Vispirms ar savu ģimeni devos uz dzimšnas dienas svinībām un tikai vēlāk devāmies mājās.Nākamā bija svētdiena, kuru bija paredzēts pavadīt kopā ar ģimeni, jo projekts sākās tikai pirmdien. Šajā dienā pabijām pie jūras, iepazinos ar Sofijas - meitenes pie kuras dzīvoju - vecvecākiem un pārējo ģimeni. Atpūtāmies, un es pamazām iejutos ģimenē. Pašā vakarā devāmies uz restorānu, kurā man pat izsauca īpašu angļu viemīli.          

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Projekta “English Teaching With Innovative Web Tools” mācību mobilitātes vizīte Rumānijā

         No 27. līdz 31.martam 3 mūsu skolas skolnieki – Adriana Rulle (6.a kl.), Emīls Volmanis (7.a kl.) un Ieva Annija Stepiņa (8.a kl.) – kopā ar skolotāju Indru Bāliņu un projekta koordinatori Danutu Dudi piedalījās skolu stratēģiskās partnerības projekta “English Teaching With Innovative Web  Tools” mācību mobilitātes vizītē Rumānijas pilsētā Targu Jiu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Video "Latvija, Kandava, mūsu skola" 29.06.2017

Projekta ietvaros skolēni izveidoja video par savu valsti, pilsētu un skolu. Izveidoto video izmantojām kā prezentācijas materiālu.


printēt


<>


Jaunākās galerijas