Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

CAMP-34

Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts “Camp 34” 21.-25.08.2023.

camp.jpgŠogad aizrit jau desmitais gads kopš esam iesaistījušies Latvijas – Dānijas sadraudzības projektā “Camp 34”, kas aizsākās 2013.gadā, kad no Lejres komūnas ieradās vairāki skolotāji, lai paustu mums savu ideju par tā izveidi. Sākotnēji projektā iesaistījās 8 Lejres komūnas skolas, kā arī Mērsraga vidusskola un mūsu - Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola. Uzsākot sadarbību vienojāmies, ka projekta norises vietas katru gadu mainīsies: vienu gadu  - Mērsragā, nākamo – Lejrē un tad – Kandavā. Tomēr Covid-19 un novadu reforma ir ieviesusi pārmaiņas arī projekta norisē – šogad tajā dalību turpina tikai jauniešu centrs “Lejre Ungdomsskole”  un Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola. Projekta mērķis ir dot skolēniem iespēju iepazīt abu tautu tradīcijas un kultūru daudzveidību, saskatīt kopīgo un atšķirīgo, pilnveidot sadarbības un svešvalodu prasmes.

Lasīt visu ziņu

Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts “Camp 34” 22.-26.08.2022.

img0909.jpgIr augusta beigas, un pavisam drīz sāksies jaunais mācību gads, Tomēr skola jau ir rosības pilna, jo pēc divu gadu pārtraukuma Kandavā notiek jau astotā starptautiskā nometne Camp-34, kurā piedalās dalībnieki no Lejres komūnas skolām Dānijā, Mērsraga vidusskolas un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas. Šogad uzņēmām 20 viesskolēnus – 15 dāņu skolēnus un 5 skolēnus no Mērsraga, kā arī divus dāņu skolotājus un vienu skolotāju no Mērsraga vidusskolas.

Kā jau sākotnēji tas tika plānots, arī šogad nometnes Camp-34 mērķis ir sniegt skolēniem iespēju izjust kultūru atšķirības un iepazīties ar to tradīcijām. Šī ir lieliska iespēja gan skolēniem, gan skolotājiem uzlabot savas angļu valodas zināšanas un komunikāciju prasmes.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts “Camp 34” 19.-23.08.2019.

img_20190819_wa0021.jpgJau vairākus gadus mūsu skola piedalās pašvaldību sadarbības projektā, kurā katru vasaru vienu nedēļu bērni no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas, Mērsraga vidusskolas un no jauniešu centra Lejres novadā Dānijā dodas ciemos viens pie otra. Šogad no 19. -23. augustam vienpadsmit mūsu skolas skolēni devās uz Dāniju, kur tika laipni uzņemti ģimenēs, gūstot iespēju izzināt valsts kultūru, tradīcijas un vēl daudz citu lietu. Skolēnus pavadīja 3 skolotājas – Danuta Dude, Lāsma Mūrniece un Maija Kesenfelde.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts “Camp 34” 20.-24.08.2018.

bilde.jpgNu jau sesto reizi Kandavas K.Mīlenbaha vidussskolas jauniešiem bija iespēja piedalīties Latvijas – Dānijas sadraudzības projektā “Camp 34”, kas aizsākās 2013.gadā, kad no Lejres komūnas ieradās vairāki skolotāji, lai paustu mums savu ideju par tās izveidi. Projektā ir iesaistītas astoņas Lejres komūnas skolas, kā arī Mērsraga vidusskola un mūsu - Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola. Projekta norises vietas katru gadu mainās. Vienu gadu  - Mērsragā, nākamo – Lejrē un tad – Kandavā. Protams, svarīgākais projektā ir bērniem dāvātā iespēja: pamanīt, saredzēt, sajust to, kas abu tautu kultūrās, tradīcijās ir atšķirīgs, kā arī to, kas līdzīgs vai pat vienāds. Liels pluss ir arī iespēja uzlabot angļu valodas zināšanas, jo bērni arī ikdienā projekta laikā sarunājās angļu valodā.

Lasīt visu ziņu galerija (22)

“Camp 34” Latvijas – Dānijas sadraudzības projekts 21. – 25.augusts, 2017

21.08.2017 - 25.08.2017

img_20170828_wa0003.jpg

Jau piekto gadu norisinās Kandavas – Mērsraga -Lejres novadu pašvaldību atbalstītais jauniešu apmaiņas projekts “Camp 34”.

Projekta mērķis – paplašināt skolēnu redzesloku par vienojošo un atšķirīgo abu tautu kultūrās un tradīcijās, kā arī padziļināt skolēnu angļu valodas zināšanas, pielietojot tās praktiski saziņai dažādās ikdienas situācijās. Šogad projekta ietvaros 17 mūsu skolas 9.-12.klašu  skolēniem bija iespēja doties uz Lejres novadu Dānijā. Skolēnus pavadīja mācību pārzine Māra Grīsone, skolotāja Sandra Freimane un projekta koordinatore Danuta Dude.

Lasīt visu ziņu galerija (36)

"Camp-34" jeb sadraudzības nometne Kandavas, Mērsraga un Lejres skolēniem

22.08.2016 - 26.08.2016

img_1402.jpg22. augustā sākās 4. nometne "Camp-34", kurā piedalās gan 22 skolēni no mūsu skolas, gan viesi no Lejres pašvaldības skolām (Dānija) un Mērsraga vidusskolas.  Pirmajā dienā nometnes dalībnieki no Dānijas vispirms devās ekskursijā pa Vecrīgu un Jūrmalu, bet vakarā kopā ar viesiem no Mērsraga vidusskolas iepazinās ar mūsu skolēniem, kas viņus uz nedēļu uzņems savās ģimenēs. Pēc iepazīšanās spēles visi nometnes dalībnieki dekupāžas tehnikā veidoja katrs savu vizītkarti. 

Lasīt visu ziņu galerija (33)


<>


Jaunākās galerijas