Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pedagogu profesionālā pilnveide (KA1) - 2018.

ERASMUS + programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) projekts

erasmus.jpgProjekta nosaukums: „Kompetenču pieejas veicināšana mācību procesā”

Projekta Nr: 2018-1-LV01-KA101-046807

Projekta īstenošanas laiks: no 2018. gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.septembrim

Projekta piešķirtais finansējums: 13147,00  EUR

Projekta sagaidāmie rezultāti: Kompetenču pieejas veicināšana mācību procesā, tādejādi veicinot    skolotāju un audzēkņu uz kompetencēm balstītu apmācību.

Projekta partneri: Vācija, Itālija, Spānija, Portugāle, Rumānija

Projekta koordinatore: Danuta Dude

ERASMUS+ profesionālās pilnveides kursi Barselonā

grupa.jpgNo 1.-6. jūlijam Barselonā, Spānijas ziemeļaustrumos, notika profesionālās pilnveides kursi  "Māksla kā terapija: pašizpausme un īpašās vajadzības mākslas izglītībā". ("Art as Therapy: self-expression and special needs in art education".) 

Kursus vadīja ļoti talantīgā un ekspresīvā - Marta Mandolini, Europass Skolotāju akadēmijas pasniedzēja - trenere. Marta ir psihologs, kura ir specializējusies vizuālajā mākslā, un vairākus gadus strādā par skolotāju treneri, dzīves treneri (Life Coach) un mākslas terapeiti Florencē un Barselonā.

Šoreiz ERASMUS+ profesionālās pilnveides kursos “Māksla kā terapija…”  mācīties bija aizbraukusi Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja Dace Kalmane.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Erasmus+ profesionālās pilnveides kursi Rumānijā

img_20190624_wa0118.jpgNo 3. līdz 12. jūnijam Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē notika profesionālās pilnveides kursi „Klase kā skatuve: drāmas izmantojums mācību procesā”( Classroom as a stage: using drama in education process”).Kursos piedalījās Vācijas, Beļģijas un Latvijas pārstāvji, arī es, Inguna Auziņa, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja. Kursus vadīja Sorina Monica Andrei.

Kursu galvenais saturs bija drāmas stratēģiju izmantojums mūsdienu mācību procesā. Apguvām šo tematu gan teorētiski, gan praktiski. 

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Spēļu elementu pielietojums radošuma veicināšanai klasē ERASMUS+ kursi skolotāju profesionālajai pilnveidei

20190329_105240.jpg 2018./19. m.g. Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola realizē pedagogu profesionālās pilnveides Erasmus+ projektu (projekta Nr. 2018-1-LV01-KA101-046807) “Kompetenču pieejas veicināšana mācību procesā”. Projektā kopumā ir iesaistīti 5 pedagogi, kuriem ir iespēja apmeklēt dažādus profesionālās pilnveides kursus dažādās ES valstīs – Vācijā, Itālijā, Rumānijā, Portugālē un Spānijā. Pirmajā mobilitātē 2018.gada oktobrī devās skolotāja Maija Kesenfelde uz Berlīni.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Erasmus + profesionālās pilnveides kursus Vācijā apmeklē K.Mīlenbaha vidusskolas angļu valodas skolotāja

img_1638.jpgValsts svētku nedēļā,  no 11. līdz 17. novembrim, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas angļu valodas skolotāja Maija Kesenfelde apmeklēja Erasmus+ profesionālās pilnveides kursus  “Flipped classroom” Berlīnē, Vācijā.  Kursus organizēja Europass Teacher Academy no Itālijas, pasniedzēja Ilaria Barbieri. Kursos tika pārstāvētas trīs dažādas skolas no Spānijas, divas skolas no Grieķijas, viena skola no Itālijas un, protams, mūsu skola no Latvijas.

Lasīt visu ziņu galerija (8)


<>


Jaunākās galerijas