Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Nordplus

Nordplus

Mūsu skola ir iesaistījusies Nordplus Junior projektā „Let’s make things better”. Projekts iesākās 2013.gada septembrī un turpināsies līdz 2014.gada jūnijam. Projekts norisinās trijās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Projekta mērķis ir padarīt skolu labāku, sakopjot tās ārieni, kā arī padarīt to skaistāku, ar dažādiem otrreiz pārstrādājamajiem materiāliem izdekorējot skolas iekštelpas dažādos svētkos. Projektā iesaistīti 10 mūsu skolas skolēni no 8. un 10.klases, kuri izrādīja iniciatīvu piedalīties šajā radošajā sadraudzības projektā. Projekta laikā mēs viesosimies Igaunijā un Lietuvā, bet kaimiņvalstu skolēni un skolotāji viesosies pie mums.

Projekta mājas lapa

Lasīt visu ziņu

Vizīte Lietuvā 3.-9.maijs.

Uz Lietuvu devāmies maija sākumā. Pirmajā dienā mulsums skolēnu vidū it nemaz nebija jaušams, kā nekā jaunieši tikās jau trešo reizi. Mazliet pārsteidza pilsēta, uz kuru devāmies, iedzīvotāju skaits 800, tajā pašā laikā ģimnāzijā mācās ap 400 skolēnu. Mazpilsētas centrā divi nelieli veikali un kultūras centrs. Lielākā daļa skolēnu un skolotāju uz darbu brauc no kādas attālākas pilsētas. Skola atrodas ļoti skaistā vietā, visapkārt koki un puķes, sajūtas vienkārši lieliskas.
Ir jūnijs un Nordplus Junior sadraudzības projektam, kurš iesākās 2013.gada septembrī, ir pienākušas beigas. Viss sākās rudenīgajā drēgnumā un beidzās pavasara pilnbriedā. Mazliet par to kā mums, projekta dalībniekiem, gāja ciemojoties pie draugiem Lietuvā.

Lasīt visu ziņu

Skolēni un skolotājas no Igaunijas un Lietuvas nedēļu viesojās Kandavā!

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola piedalās Nordplus Junior projektā „Let’s make things better”. Pagājušā gada novembrī mēs projekta ietvaros viesojāmies Igaunijas pilsētā Narvā. Nu bija pienākusi mūsu kārta uzņemt viesus Kandavā.
Ciemiņi ieradās svētdien, 9.martā. Mūsu skolas projektā iesaistītie bērni un skolotājas sagaidīja delegāciju ierašanos skolā. Pirmie mulsuma brīži bija īsi, jo gandrīz visi bērni savā starpā jau bija pazīstami. Pēcpusdiena pagāja rotaļās un jautrās čalās. Tad bērni devās uz savām viesģimenēm. Katrs projektā iesaistītais bērns uzņēma savā ģimenē vienu lietuvieti un vienu igauni. Milzīgs paldies jāsaka bērnu ģimenēm par atbalstu, sapratni un izturību nedēļas garumā.

Lasīt visu ziņu


<>


Jaunākās galerijas