2015-2016

Meiteņu kora ekskursija

02.10.2015
img_20151002_130251_burst001_cover.jpg

2. oktobrī mūsu skolas 5.-9. klašu meiteņu koris devās ekskursijā uz Lietuvu. Ekskursijas ceļa izdevumus apmaksāja Kandavas novada Izgītības pārvalde, jo pagājušajā mācību gadā koris ieguva I pakāpes diplomu gan Kandavas novada skolu koru skatē, gan arī starpnovadu skatē Tukumā.

Lai gan bija jāceļas agri no rīta, diena bija izdevusies un piedzīvojumiem pilna. Pirmais pieturas punkts bija Bauska. Tur bija iespējams apskatīt senās pilsdrupas un uzkāpt pils tornī, no kura pavērās brīnišķīgs skats uz pilsētu un gleznaino ainavu, kas atrodas starp Mūsas un Mēmeles upi. Otrā pieturas vieta jau bija pārrobežā - Lietuvas pilsētā Panevēžā. Tur tika dots brīvais laiks, kad varēja apskatīt vecpilsētu, kurā atrodas daudz skulptūru, un arī ieturēt pustdienas. Trešā vieta bija gājēju ceļš nelielajā Anīkšķu pilsētiņā. Gājēju ceļš ir viens no iespaidīgākajiem tūrisma objektiem, jo šis ceļš ir starp koku galotnēm.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Miķeldienas tirgus

29.09.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_6585.jpgMūsu skolas popgrupa “Abaviņa” (skolotājas Ivitas Lejas vadībā) Miķeļdienas tuvošanos izjuta pirmā, jo jau 27.septembrī piedalījās Kandavas pilsētas rīkotajā pasākumā skvērā pie Bruņinieku pilskalna.
Taču Miķeļdiena mūsu skolā vairumam asociējas ar rudens labumu tirdziņu, kad tradicionāli pārdevēju lomā ir 1.-4. klašu skolēni, kas tirdziņā pārdod gan piemājas dārziņā izaudzēto, gan kopā ar mammām vai omītēm gatavotos našķīšus. Īpašs pieprasījums bija pēc plūmju sulas, jo tās kārotājiem nācās pat rindā pastāvēt.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Skolēnu vizīte Dānijā

21.09.2015 - 25.09.2015

img-20150928-wa0008.jpgNo 21. līdz 25.septembrim 12 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolasskolēni un 4 skolotāji kopā ar tikpat daudz Mērsraga vidusskolas skolēniem un skolotājiem devās uz sadraudzības nometni ,,Camp 34”, kas šoruden notika Dānijā, precīzāk, Lejrē. Jāpiebilst, kašāda veida nometne pārmaiņus te Latvijā, te Dānijā norisināsjau 3. gadu pēc kārtas un pagājušogad viesus uzņēmām Kandavā.

Daļu nometnes laika gan skolēni, gan skolotāji pavadīja katrs savā viesģimenē, iepazīstot gan dāņu skolēnu un skolotāju ikdienas dzīvi, gan dodoties ekskursijās uz Kopenhāgenu, Roskildi vai citu tuvāko pilsētiņu, daži apmeklēja vecāku darbavietas vai paveica kopīgi kādu mājas darbu.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Brauciens uz Kretingu

18.09.2015
sam_3720.jpg

Mūsu skolas 6.b klases skolēni pagājušajā gadā iesāka rakstīt vēstules vienaudžiem Lietuvā, lai pilnveidotu angļu valodas zināšanas un veidotu draudzību savā starpā. Šī gada septembrī klase devās ciemos uz Kretingu pie 6.d klases, lai vaigā skatītu savus vēstuļu draugus, viņu skolu un varbūt sadraudzētos ciešāk.

Brauciens sākās 18.septembra rītā. Pa ceļam iegriezāmies Lietuvas pilsētā Mosedis, kur skolēni varēja izlēkāties pa dažnedažādiem akmeņiem, pie reizes apskatot kā katrs akmens izskatās, ja to apstrādā.

Lasīt visu ziņu galerija (18)


<>


Jaunākās galerijas