Slēpošana KKMV

09.01.2017 - 23.01.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Jau otro gadu janvārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta stundās visi skolēni slēpo.  Viņi ne vien izbauda ziemu un kustību prieku, bet skolotāju Aivas un Laura vadībā pamazām apgūst arī slēpošanas tehniku.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Sacensības "Drošie un veiklie"

11.01.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

11.janvārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notika Kandavas novada  3.-4. klašu skolēnu sacensības “Drošie un veiklie”. Piedalījās  5 komandas – pa vienai komandai no Cēres pamatskolas, Vānes pamatskolas un Kandavas internātvidusskolas un 2 komandas no mūsu skolas. Pēc 6 dažādu stafetes tipa uzdevumu veikšanas zināmi uzvarētāji – 1.vietā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas apvienotā 4.klases komanda, bet kopvērtējumā 2.vieta Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 3.klases komandai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sveicam vēstures olimpiāžu uzvarētājus!16.01.2017

Tukuma, Engures, Jaunpils un Kandavas novada vēstures olimpiāde 12.klasēm 2017.gada 13.janvārī:
1.vieta - 
Martai Kadiķei 12.kl.

Kandavas novada vēstures olimpiāde 9.klasēm 2017.gada 13.janvārī:
1.vieta
– Ancei Eimanei 9.kl.  atzinība - Katrīnai Kārņupai 9.kl.

Paldies skolotājām  Aksildai Petrevicai un Dacei Vilkaušai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

printēt

Mazu brīdi pirms...

01.12.2016 - 22.12.2016

Ziemassvētku gaidīšanas laiks un svētku sajūta Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidussskolā iesākās jau novembra beigās ar dažādu labo darbu veikšanu. Visvairāk skolēni iesaistījās labdarības akcijā „Zvaigzne austrumos”,  piepildot dāvanu kastītes ar saldumiem un mīļlietiņām sīriešu, irākiešu un sudāniešu bērniem, kas šobrīd patvērumu atraduši Jordānijā un Ēģiptē. Vidusskolēni nolēma sagādāt pārsteiguma dāvaniņas tepat, Kandavā, dzīvojošajiem bijušajiem mūsu skolas skolotājiem, kas nu jau ir pensionāri. Savukārt 5.klase kopā ar audzinātāju Elīzu Vītolu devās iepriecināt dzīvnieku patversmes „Ausma” iemītniekus, nogādājot viņiem pārtikas paciņas. Labie darbi un darbiņi tika veikti arī pa vienam, iepriecinot gan klasesbiedrus, gan skolotājus un klašu audzinātājus, gan vecākus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (64)


<>


Jaunākās galerijas