Projekta “English Teaching With Innovative Web Tools “ sagatavošanas vizīte Turcijā

26.10.2016 - 30.10.2016

Erasmus+ KA2 stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta “English Teaching With Innovative Web Tools" sagatavošanas vizīte Turcijā

No 26. līdz 30.oktobrim Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas direktore Daiga Puga un projekta koordinatore Danuta Dude piedalījās Erasmus+ KA2  projekta “English Teaching With Innovative Web Tools“  sagatavošanas vizītē Afjonkarahisar Turcijā.

Projekta galvenie koordinatori ir Dumlupinar Zinātņu un mākslas centrs Afyonkarahisar Turcijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

"Sporto visa klase" Valmierā

02.11.2016

Mūsu skolas 3.a klase piedalās projektā “Sporto visa klase”. Šogad, trešajā sezonā, projektā ir iesaistījušās 130 klases no 59 pašvaldībām un tas ir vairāk par 3000 bērniem. Bērniem papildus 2 sporta stundām tiek piedāvātas vēl trīs, vienā no stundām bērni pilnveido savu fizisko sagatavotību un nostiprina stāju, otrā stundā skolēni darbojas laukā, trešajā- spēlē futbolu un mācās dažādus futbola elementus. Skola izlēma projektā iesaistīties, jo mūsu skolēni ir aktīvi, radoši, dzīvespriecīgi un enerģijas pilni. Projekts nav tikai sportošana, bet skolēniem projekta ietvaros jāveic kāds labais darbs, jāuzrāda labas sekmes mācībās. Tas viss projekta noslēgumā tiks vērtēts un analizēts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Starpskolu stratēģiskais partnerību projekts “English Teaching With Innovative Web Tools”

Ja esi 12 līdz 14 gadus vecs
  un Tu vēlies uzlabot savas angļu valodas zināšanas, pilnveidot IT prasmes, iepazīt citu tautu tradīcijas un kultūru, kā arī iegūt jaunus draugus, tad aicinām tevi pieteikties 

 starpskolu stratēģisko partnerību projektā

 “English Teaching With Innovative Web Tools”

  Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz š.g. 10. novembrim.

  Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, vecums, klase, ārpusskolas  aktivitātes, vidējā atzīme angļu val. iepriekšējā māc.gadā, iepriekšēja pieredze projektos un pasākumos, pamatojums dalībai projektā.

  Pieteikums jāiesniedz sk.D.Dudei (301.kab.) vai lietvedībā.
Tuvāka informācija par projektu pie sk.D.Dudes.

Apstiprināto skolēnu saraksts skatīt šeit

printēt

Erasmus KA1 starptautiskais jauniešu apmaiņas projekts “Tasty, Healthy, Sporty"

Ja esi 13 līdz 16 gadus vecs un tevi interesē veselīgs dzīvesveids, aicinām tevi pieteikties jauniešu apmaiņas projektā “Tasty, Healthy, Sporty”.

 Pieteikumu lūdzam iesniegt līdz š.g. 4. novembrim.

  Pieteikumā jānorāda: vārds, uzvārds, vecums, klase, ārpusskolas  aktivitātes, vidējā atzīme angļu val. iepriekšējā māc.gadā, iepriekšēja pieredze projektos un pasākumos, pamatojums dalībai projektā.

  Pieteikums jāiesniedz sk.D.Dudei (301.kab.) vai lietvedībā.

Tuvāka informācija par projektu pie sk.D.Dudes vai L.Riekstiņas (10.kl.).

printēt

Erasmus KA1 starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta “Tasty, Healthy, Sporty” sagatavošanas vizīte Polijā

No 20. Līdz 23. oktobrim Polijas pilsētā Pakość notika projekta „Tasty, healthy, sporty” sagatavošanas vizīte. No mūsu skolas uz Poliju devās skolotāja Danuta Dude un 10. klases skolniece Līva Riekstiņa. Kopā projektā piedalās 4 valstis- Polija, Latvija, Lietuva un Itālija, taču dalībnieki no Lietuvas uz sagatavošanas vizīti neieradās.  

Pirmā diena tika pavadīta ceļā, jo pilsēta Pakość atrodas trīs stundu braucienā no Varšavas. Ņemot vērā to, ka ar vilcienu aizbraucām tālāk nekā bija vajadzīgs, laiks ceļā bija vēl ilgāks.

printēt Lasīt visu ziņu

Iesvētību nedēļa KKMV

17.10.2016 - 21.10.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

No 17.oktobra Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā sākās iesvētību nedēļa. Pirmie ar iesvētību pārbaudījumiem sastapās desmitie un viņu audzinātāja Antra Petkeviča. Pirmdienas rīta  vingrošana, somu nomaiņa pret melnajiem maisiem,  dziesmas (vārdu autori -11.kl.) dziedāšana pie direktores kabineta un vitamīnu devas uzņemšana – tas bija tikai sākums. Otrdien īpaši jaunāko klašu skolēni bija pārsteigti par daudzo „policistu” klātbūtni skolā, desmitajiem šie tērpi tiešām piestāvēja, taču pusdienlaikā viņiem nācās parādīt savu fizisko sagatavotību. Nākamās dienas pēcpudienā vidusskolas posma iesvētāmie orientējās pilsētā, precīzāk sadarbojās promenādes spēļu laukumiņā, un novērtēja 11.klases pavārmākslas šedevrus. Bet ceturtdien aizstāvēja sevi improvizētā tiesas sēdē un deva zvērestu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (70)


<>


Jaunākās galerijas