Gredzenu vakars

22.01.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Nedaudz pamainot tradīcijas, 12.klase šogad Gredzenu vakaru izlēma rīkot janvārī, nevis martā, kā tas bijis iepriekšējos gados. Tāpēc 22. janvāra vakarā skolas aktu zālē kopā ar skolotājiem, draugiem, vecākiem un citiem radiņiem 24 divpadsmitklasnieki un viņu audzinātāja Antra Petkeviča atcerējās savus vidusskolā kopā pavadītos gadus. Klasē ir gan aktīvi sportisti, gan mākslas vai mūzikas skolas absolventi, gan dejotāji. Pēc nelielas talantu demonstrēšanas sekoja ieskats klases vēsturē ar foto un video palīdzību. To vērojot, gan skatītāji, gan paši ik palaikam sirsnīgi iesmējās, kas liecināja – garlaicīgs vidusskolā pavadītais laiks vis nav bijis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Reģionālais pusfināls "Gribu būt mobils!"

18.01.2016 11:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Šogad jau devīto reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicināja 6. – 8. klašu skolēnus mobilizēties un piedalīties izglītojošā un interesantā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību – „Gribu būt mobils!”. Konkursa neklātienes kārtā piedalījās 4 komandas no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas:"Sirsniņas" (6.a kl.), "Kanbile" (6.a kl.), "Iluminati" un "Vienradzis" (8.kl.). Pusfinālā 18.janvārī skolu pārstāvēja 2 komandas - "Vienradzis" (Ance Eimane, Roberts Staris, Krista Dankere, Nansija Berļizova) un "Kanbile" (Roberts Panižniks, Patriks Bērziņš, Kristofers Donis, Emīls Volmanis). Šoreiz godalgotajās vietās iekļūt neizdevās, bet iegūtā pieredze un zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem noteikti vēl noderēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ziemassvētku aktivitātes Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā18.12.2015

Ceļš uz Ziemassvētkiem skolā kā allaž sākās ar skolas telpu sapošanu. Jau novembra beigās visos logos ievijās baltu bumbiņu virtenes. Šogad svētkus gaidīt palīdzēja skolotājas Aivas Ķēniņas izveidotais adventes kalendārs, kurā zem katra datuma slēpās kāds uzdevums vai vēlējums. Skolēni un skolotāji centās cits citu patīkami pārsteigt, rakstīja vēstules skolas direktorei, rotāja klašu telpas, cepa piparkūkas un mācījās Ziemassvētku dziesmas, dzejolīšus un ludziņas klases eglītei.
17.decembrī Ziemassvētku pasākumā pulcējās 1.-6.kl. skolēni un viņu vecāki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (60)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

11.12.2015

Kaut arī laukā no ziemas ne miņas, jau ceturto gadu decembra sākumā mūsu skolas skolēni piedalījās Ziemassvētku ieskaņas koncertā Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā. Repertuāru izvēlējās un skolēnus sagatavoja mūzikas skolotājas: Ivita Leja un Eva Šepetovska. Koncertu vadīja Kristaps un Estere. Pirmais uzstājās 5.-9.klašu koris ar dziesmu „Ziemassvētki, Lieladiena”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Ziemassvētku pasākums 7.-12.kl.

18.12.2015 17:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

17.00 Ziemassvētku svinīgais pasākums 7.-12.kl.

19.00 Ziemassvētku balle

Ziemassvētku pasākums 1.-6.kl.

17.12.2015 16:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

16.00 Ziemassvētku svinīgais pasākums 1.-6.kl.

18.00 Disenīte ar Minjoniem 1.-6.kl.<>


Jaunākās galerijas