Erasmus KA1 projekts „Tasty, Healthy, Srorty”

Sklandraušu cepšana

29.06.2017

Skolēni netikai apguva sklandraušu cepšanu, bet arī uzņēma video, kurā soli pa solim iepazīstina savus projekta partnerus ar to pagatavošanu.

Sklandraušu cepšana


img-20161201-wa0014.jpgProjekta ietvaros skolēni kā pirmo uzdevumu veica sklandraušu cepšanu. Ar izceptajiem sklandraušiem tika cienāti tuvākās apkārtnes iedzīvotāji.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Erasmus KA1 starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta “Tasty, Healthy, Sporty” sagatavošanas vizīte Polijā

polija.jpgNo 20. Līdz 23. oktobrim Polijas pilsētā Pakość notika projekta „Tasty, healthy, sporty” sagatavošanas vizīte. No mūsu skolas uz Poliju devās skolotāja Danuta Dude un 10. klases skolniece Līva Riekstiņa. Kopā projektā piedalās 4 valstis- Polija, Latvija, Lietuva un Itālija, taču dalībnieki no Lietuvas uz sagatavošanas vizīti neieradās.  

Pirmā diena tika pavadīta ceļā, jo pilsēta Pakość atrodas trīs stundu braucienā no Varšavas. Ņemot vērā to, ka ar vilcienu aizbraucām tālāk nekā bija vajadzīgs, laiks ceļā bija vēl ilgāks.

Lasīt visu ziņu

Starptautiskais jauniešu apmaiņas projekts “Tasty, Healthy, Sporty”

No  2016.gada augusta līdz 2017.gada jūnijam Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola ir iesaistījusies Erasmus+ KA1 starptautiskajā jauniešu apmaiņas projektā “Tasty, Healthy, Sporty”, kura koordinators ir Gimnazjum im.Ewarysta Estkowskiego no Pakość pilsētas Polijā.

  Projekta mērķis ir veselīga dzīvesveida veicināšana starp jauniešiem, kā rezultātā tiktu samazināti neveselīgas ēšanas paradumi un veicināts fizisko aktivitāšu pieaugums brīvā laika pavadīšanai. Projekta norises laikā jauniešiem tiks piedāvāta iespēja pierādīt sevi jaunāko tehnoloģiju izmantošanā, kā arī paaugstināta viņu motivācija pilnveidot savas angļu valodas zināšanas komunicējot ar pārējo dalībvalstu jauniešiem.

  Projektā tiks iesaistīti 40 jaunieši no Polijas, Latvijas, Lietuvas un Itālijas (10 no katras dalībvalsts) vecumā no 13 līdz 16 gadiem, kā arī 1 grupas vadītājs no katras dalībvalsts.

Lasīt visu ziņu


<>


Jaunākās galerijas