"Mēs kāpjam augstāk" jeb ieskats 12.klases izlaidumā

29.06.2022 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

12-kl-img2339.jpgTveicīgā Pēterdienas pievakarē Kandavas brīvdabas estrādē “Ozolāji” ar skaistu pasākumu no skolas atvadījās šī gada 12. klases absolventi. Tā kā viņi bija pamanījušies iztikt bez tradicionālā skolas gredzenu vakara un pēdējā zvana svētkiem, tad to viņi kompensēja izlaidumā, kas bija veidots kā neliels iestudējums, atceroties un parādot to, kas ierakstīts klases avīzē no sākumskolas līdz izlaidumam. Klases audzinātāja Inese Ozola-Zaļā bija padomājusi par vismazāko sīkumiņu, lai pasākums būtu sirsnīgs un emocionāls.

Pasākuma 1.daļa bija lietišķa – tika izsniegti atestāti un CE sertifikāti, kas apliecina vispārējās vidējās izglītības ieguvi. Absolventiem ceļa vārdus teica gan Kandavas un pagastu apvienības vadītājs Jānis Mazitāns, Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālās politikas jautājumos Inga Priede, Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Jeļena Šnikvalde un skolas direktore Daiga Puga. Tradicionāli savus kolektīva dalībniekus sveica arī skolotāja Andra Eimane un dejotāji no “Imuliņas”. Savukārt absolventi uzdāvināja skolai ozoliņu, lai skola aug līdz ar ozolu un kļūst lielāka,  stiprāka un ražīgāka.
Kopš 2010. gada skolā ir tradīcija izlaidumos īpaši godināt skolēnus, kuru mācību sasniegumi ir augstāki par astoņām ballēm. Šoreiz tāds gods bija tikai vienai absolventei Evai Rencei. Viņa arī parakstījās goda grāmatā par simboliskās balvas - ozoliņa saņemšanu. 
Izlaiduma otrā daļa bija pašu skolēnu un skolotājas Ineses veidots priekšnesums. Klases audzinātāja ar mazo pastnieku starpniecību aizsūtīja avīzes absolventu vecākiem. Tikmēr atmiņu kamolītis sāka ritināties - ekskursijas, jaunpienācēji, attālinātās mācības, blēņas, intervijas… Tika parādīts pat nenotikušās ritmikas dienas ģenerālmēģinājums. Silti vārdi tika bijušajām audzinātājām - Gintai Bogdanovai, Seilai Šenbergai un Maijai Kesenfeldei, bet citiem skolotājiem saldais paldies ierasto ziedu vietā. Mīļi vārdi un sirsniņbaloni vecākiem, ģimenei. Kulminācijā simboliskas absolventu sirsniņas, kas, balona celtas, kāpa arvien augstāk un augstāk. (Pasākumu neapmeklējušajiem uzziņai – balons gaisā netika palaists.)
Vēlam absolventiem ticēt savu spārnu celtspējai, izlolot skaistus sapņus un sasniegt kā lielos, tā mazos mērķus!

printēt


<>


Jaunākās galerijas