Novembris - patriotisma mēnesis

11.11.2022 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img3090.jpgDzimtenes mīlestība, patriotisms – tas  nav tikai svecīšu liesmiņas  11.novembra vakarā, tas nav tikai sarkanbaltsarkanās lentītes pie apģērba, tas nav tikai plīvojošs karogs valsts svētku dienā, tas ir kas vairāk. Kur dabūt to vairāk?

Mūsu skolā novembrī paredzēti vairāki pasākumi. 9.novembrī vidusskolēni tikās ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centra pārstāvjiem. Jaunieši lekciju novērtēja atzinīgi, jo esot uzzinājuši vairāk par profesijām, kas saistītas ar militāro jomu, par to, kādi ir ieguvumi, ja esi izvēlējies profesionālo dienestu, par studijām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Savukārt 11. novembrī skolas iekšpagalmā, izjūtot novembrim raksturīgos laikapstākļus, skolēniem bija iespēja uzzināt būtiskākos faktus par Neatkarības karu un to, kāpēc svinam Lāčplēša dienu. Par to paldies mūsu skolas bijušajai skolotājai, vēsturniecei Aksildai Petrevicai.

  Visas lāpu liesmiņas vējš torīt nenopūta, dejotājus neizdevās nobiedēt pagalma peļķēm, tehniskas problēmas neapturēja “Dvēseles dziesmu”, bet  “Mazās Abaviņas” sirsnīgā dziesma par sudraba valsīti lika aizdomāties par to, kas notiks ar Latviju rīt, par cerībām, par mūsu pašu lomu, par mūsu varoņiem, par to, kāpēc tas sarkanbaltsarkanais šomēnes.

printēt


<>


Jaunākās galerijas