Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta svētkos

12.08.2016

img-20160813-wa0002.jpg12. augustā  Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā notika Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu sporta svētki. Dažādās sportiskās aktivitātēs sacentās 11 komandas:  I/U „Roto”, PII ,,Zīļuks”, SIA „Kristaps”, „Cēre-1”, „Rūmenes muiža”, „Korģeļciems”, „BK Viss.lv”, „Matkule”, „Kandavas novada dome”, „Kandavas Lauksaimniecības tehnikums”, „Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola”.  

Mūsu skolas komandas izveides iniciatore bija sporta skolotāja Aiva Ķēniņa, kura aicināja piedalīties visus skolas darbiniekus, kas vien vēlas. Protams, daudziem jau šajā dienā bija ieplānots kaut kas cits. Minimālais dalībnieku skaits komandā pēc nolikuma bija 6 cilvēki. Mēs bijām 7 (Aiva, Daiga, Vairis, Ivita L., Eva, Antra, Kristīne), un 2 aktīvas līdzjutājas un atbalstītājas (Ligita un Inese).  Pāris uzdevumu veikšanā iesaistījām arī dažas mūsu skolas skolnieces.

Komandām bija jāveic 13 uzdevumi, katra uzdevuma veikšanai bija 4 minūtes.  Vislabāk mums  padevās netipiski sporta veidi – kurpju aukliņu vēršana un ūdens nešana ar karoti, bet pietrūka meistarības loka šaušanai mērķī un futbolbumbas iedabūšanai vārtos (tikai 4 precīzi trāpījumi).

Gribētos, lai nākamgad spēlēs piedalītos vairāk kolēģu, jo katram no mums ir savas stiprās puses.  Jautrība un azarts, piedaloties šādās sacensībās,  garantēts!

printēt


<>


Jaunākās galerijas