Ministrs apbalvo konkursa “Kas ir dzimtenes mīlestība?” uzvarētājus

15.11.2013

Sagaidot 11. un 18.novembri, Aizsardzības ministrija, Latvijas Kara muzejs un Nacionālie bruņotie spēki aicināja 1.–12.klases skolēnus piedalīties stāstu konkursā „Kas ir dzimtenes mīlestība?”.Pavisam tika iesniegti 287 darbi no visas Latvijas (Rīgas, Daugavpils, Vecpiebalgas, Jēkabpils, Priekules, Ogres, Valmieras, Dagdas, Mērsraga, Preiļiem, Grobiņas, Vārkavas, Tilžas, Saldus, Krimuldas, Liepājas, Kandavas u.c Latvijas pilsētām).
No Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas šajā konkursā iesaistījās 3.b klases skolēni, savas audzinātājas Elitas Brahmanes mudināti. Viņi savas domas izteica, rakstot dzeju, pasakas un dialogus.

Pēc konkursam iesūtīto darbu izvērtēšanas starp piecpadsmit labākajiem autoriem bija arī 3.b klases skolnieks Viestards Kvite, kas šī gada 15.novembrī devās uz Aizsardzības ministriju, lai pateicību saņemtu no paša aizsardzības ministra Arta Pabrika.
Viestards savā stāstā rakstīja par to, cik mīļš un skaists ir viss, ko iepazīsti, dzīvojot dzimtenē, sākot ar smilšu kasti un lielo puķu dobi mājas sētā līdz skaistajām pilsētām un apskates objektiem mūsu valstī. Viestards savā darbā secina: „Es augu lielāks, un aug mana Dzimtene. Cik tā ir skaista! Skaista ir mana sēta, mana pilsēta, mana Latvija!”
Apsveicam Viestardu, viņa ģimeni un skolotāju!
Šādi konkursi palīdz mums pārdomāt, kas ir dzimtenes mīlestība, patriotisms, kā arī to, kādas ir mūsu valsts kopīgās vērtības.
printēt


<>


Jaunākās galerijas