Ritmikas diena "Griežam laiku virpulī"

14.03.2014 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_0086.jpgŠopavasar ikgadējās Ritmikas dienas devīze bija: „Griežam laiku virpulī!”. Pasākuma dalībnieku (1.-12.klases skolēnu, vecāku un skolotāju) uzdevums ar atbilstošas mūzikas, aksesuāru un deju soļu palīdzību skatītājiem ļaut paceļot laikā no mūsdienām līdz pat 2.pasaules karam. Kā allaž, Kandavas sporta halles tribīnes bija pilnas, jo vingrotājus atbalstīt bija ieradušies gan vecāki un vecvecāki, gan draugi un paziņas.Uzstāšanos vērtēja arī sportiskā žūrija: Jānis Bambis, Inga Rozenfelde, Mārcis Tropiņš, Oļegs Puzikovs, Egita Grundmane.

Pasākumu atklāja ciemiņi-deju studijas „BUMP” dejotāji no Rīgas.Bet pēc viņiem Kārļa Lāča un Intara Busuļa „Bēbīšu marša” pavadījumā laika ratu virpulī iegrieza atraktīvie pirmklasnieki,un ar katru priekšnesumu apmēram piecu gadu intervālā nonācām aizvien tālāk un tālāk pagātnē. Katra klase bija atradusi savu odziņu, kā piesaistīt uzmanību ne tikai dejas soļiem un vingrojumiem. Skaisto tērpu sarūpēšanā liels paldies par atsaucību, protams, skolēnu vecākiem un audzinātājām.Tāpat var tikai apbrīnot sporta skolotājas Aivas Ķēniņas fantāziju un prasmi katru gadu izdomāt un arī iemācīt citu kopīgo fināla uzstāšanos visiem dalībniekiem.
Noslēgumā pasākuma organizatori kopā ar atbalstītājiem bija sarūpējuši balvas visiem dalībniekiem (kūciņas -skola, cepumus -SIA “Ineta Ance”, suliņas -SIA”Puratos Latvia”), tomēr pats galvenais pārsteigums bija brāļu velotriālistu Anša un Arvja Dermaku priekšnesums. Puiši pastāstīja, ka ir no Usmas, ka sacensībās pārstāv klubu “Karter”, bet lielākā daļa viņus droši vien redzējuši un atceras kā televīzijas šova „Latvijas Zelta talants 2012” uzvarētājus.
Paldies par finansiālu atbalstu Labrenču ģimenei, Indriksonu ģimenei un Marekam Maļinovskim!

printēt


<>


Jaunākās galerijas