Skolotāju diena

05.10.2018

img_1774.jpgŠogad Skolotāju diena daudziem sagādāja  mazus pārsteigumus, jo tika organizēta mazliet citādāk nekā ierasts. Vispirms jau 12. klases skolēni izvēlējās būt dažādu priekšmetu skolotāji vienai klasei, nevis būt kā viena mācību priekšmeta skolotājs dažādām klasēm. Pēc skolotāju lomas izbaudīšanas kopumā atsauksmes bija pozitīvas, taču vienlaikus skolēni atzina, ka būt par skolotāju nav viegli, ka vajadzīga liela pacietība, enerģija un zināšanas. 

Otrs pārsteigums gaidīja īstos skolotājus, kam aktu zālē apsveikumu bija sagatavojuši nevis skolēni, bet viņu pašu talantīgie bērni. Tie  bērni, kas skolu jau beiguši, bija sagatavojuši video sveicienu, kas tiešām bija ļoti mīļi un ļoti emocionāli.

Pēc svinīgās daļas skolotāji izlozēja, kurā komandā katrs piedalīsies spēlē. Uzdevumi bija interesanti un daudzveidīgi, un to izpilde sagādāja lielu jautrību gan uzdevuma veicējiem, gan līdzjutējiem. 
 Šī bija arī tā diena, kad skolotāji uzzināja, kurš no viņiem ir kļuvis par gada skolotāju skolēnu balsojumā. Sākumskolas grupā titulu “Labākā no labākajiem” ieguva 2.klases audzinātāja Sandra Freimane, bet vecāko klašu skolēni visvairāk bija nobalsojuši par krievu valodas skolotāju un skolas logopēdi Seilu Šenbergu.
Pēcpusdienā skolotāji devās mācību ekskursijā uz “7 balles”, kur radošajās darbnīcās lēja sveces, taisīja vēja zvanus un cepa picas. 

printēt


<>


Jaunākās galerijas