Olimpiskā diena 2019

20.09.2019 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

20.septembrī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā sportiskā noskaņojumā satikās divu Kandavas novada vidusskolu audzēkņi, lai pēc kopīgas rīta vingrošanas sacenstos pretstafešu skrējienos pa klašu grupām. Kā jau katru gadu, pirms startiem tika uzvilkts olimpiskais karogs. Tā ienešana bija uzticēta 6 veiksmīgākajiem abu skolu sportistiem. No mūsu skolas karogu stadionā ienesa Paula Šenberga, Tīna Zeberiņa un Madara Ķilpe. Skolēniem uzvilkt karogu mastā palīdzēja sporta skolotājs Lauris Valtmanis. Savukārt Olimpiskās dienas lāpu aizdedza 3.klases skolnieks Edvards Markuss Millers. Sportistu zvērestu no skolēnu puses lasīja Rihards Jakobovics, bet no tiesnešu puses treneris Andris Bambis.

Stafešu skrējienos kopvērtējumā ātrāki bija mūsu skolas skolēni. Pēc apbalvošanas abu skolu kopīgā sportošana beidzās. Bet mūsu skolēni turpināja sportiskās aktivitātes, spēlējot dažādas komandu spēles. 
1.- 2. klašu skolēni spēlēja mini futbolu. 1.vieta - 2.b klasei, 2.vieta - 2.a klasei, bet 3.v. - 1.b klasei.
3.-4. klašu skolēni spēlēja tīkla bumbu. Kopvērtējumā vislabāk veicies 4.a klasei, tāpēc viņiem 1.vieta, 2.vietā 4.b, bet 3.vieta 3.klasei.
5.-6. klases spēlēja tautas bumbu. Pārliecinoši visas komandas uzvarēja 6.a klase, bet 2./3.vietu ar vienādu punktu skaitu dalīja 5.a un 5.b klase.
7.-8. klases spēlēja gaisa hokeju. Uzvarētāju gods šajā klašu grupā 8.klasei. Otrajā vietā 7.a klase, bet 3.vietā 7.b klase.
9.-12. klase spēlēja dvieļu bolu. pirmo vietu izcīnīja 9.a klase, otrajā vietā vienpadsmitie, bet trešā vieta divpadsmitajai klasei.

Prieks, ka lietus tomēr nevienu sportotāju nesamērcēja un visas aktivitātes notika tā, kā bija iecerēts. <>


Jaunākās galerijas