Pasākumu kalendārs

Beatrise Bičkovska izcīna trešo vietu Kurzemes skolēnu sporta spēlēs šahā

09.02.2022

Attēlā:  Beatrise  -  pirmā no kreisās.Šī gada 9. februārī Kuldīgā norisinājās Kurzemes skolēnu sporta spēles šahā 5.-9.klašu grupā. Sacensībās piedalījās   39 dalībnieki,  pārstāvot 17 skolas no visas Kurzemes: Liepājas, Ventspils, Kuldīgas, Grobiņas, Skrundas un arī no Kandavas.  Plašā turnīra dalībnieku pārstāvniecība  apliecina šaha popularitāti jauniešu vidū.

               Jāpiebilst, ka Kuldīgas, Liepājas un Ventspils skolu pārstāvniecība patiesībā bija šo pilsētu sporta skolu pārstāvniecība.

               Sacensību reglaments noteica, ka zēni un meitenes spēlē  kopējā turnīrā un pēc izcīnītajiem punktiem uzvarētāji zēnu un meiteņu konkurencē tiek noteikti atsevišķi. Tāpat atsevišķi tika vērtētas skolas ar nosacījumu, ja komandā ir vismaz 3 dalībnieki.

               Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolu individuāli pārstāvēja 8.a  klases skolniece Beatrise Bičkovska un meiteņu konkurencē izcīnīja  3. vietu.  Apsveicam Beatrisi!

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Paldies par iesaistīšanos akcijā "Draudzīgais aicinājums"

28.01.2022 - 01.06.2022 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola


img-20220602-wa0008.jpgSkolas administrācijas un savā vārdā gribu pateikt lielu paldies visiem, kuri šogad  atbalstīja akciju “Draudzīgais aicinājums”, t.i., 1.a, 1.b;  2.b; 3.a, 3.b; 4.b; 5.a,5.b; 6.a, 6.b; 7.b; 8.a un 11. klasei.

            Grāmatas dāvināja arī vairāki skolēni individuāli – Rūta Muskeite no 2.b, Anna Hesa no 3.b, Jānis Kuplis, Kate Šimkēviča, Toms Putniņš no 6.b, Sendija Mantaja no 12. klases, bet īpašu paldies par ziedotajām grāmatām Ancei Kārņupai no 9.a, Horenam Stajukam no 7.a un Karīnai Timoško no 6.a.klases.  Bijušais skolas audzēknis Mārcis Štrāls  uzdāvāja vairākus interesantus un noderīgus izdevumus par iežiem un minerāliem un vārdnīcas.

Lasīt visu ziņu galerija (2)


<>


Jaunākās galerijas