Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Aktualitātes

146177935_1631287793738711_8710149932431311637_n.jpg

E-klases stipendija izaugsmei 10.klases finālistam Ingaram Samiņam

ingars.jpg Šogad pirmo stipendiju izaugsmei, ko E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķir erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 10. klašu fināla dalībniekiem, saņēma Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolnieks Ingars Samiņš.

Latvijas Televīzijas spēle  «Gudrs, vēl gudrāks» notika attālināti, tajā  piedalījās skolēni no visas Latvijas. Ingars spēlēja 3.pusfinālā un iekļuva spēles finālā, kur sīvā cīņā viņš izcīnīja 2.vietu, zaudējot tikai ar viena punkta starpību uzvarētājai.

Ingars spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” piedalījās arī pagājušajā mācību gadā, tas ir, kad mācījās 9.klasē, un arī toreiz nonāca līdz finālam.

Lasīt visu ziņu

Piedalāmies AS “Grindeks” Prāta turnīrā

Šī gada martā Baltijas vadošais farmācijas uzņēmums AS “Grindeks” aicināja Latvijas vidusskolēnus piedalīties “Grindeks” Prāta turnīrā, kas norisinājās tiešsaistē. Prāta spēles norisinājās trīs kārtās, pārbaudot jauniešu erudīciju un atlasot labākās komandas, kas turpināja cīņu par vērtīgām balvām. Turnīrā piedalījās arī trīs Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas komandas: 10. klasi pārstāvēja komanda “Reaktīvie jaunieši”, 11. klasi- komanda „Ko gribam, to darām!”, 12. klasi- komanda “RE4”.

“RE4”, izturējusi atlases kārtu, savu dalību pārstāvēja pusfinālā.

Lasīt visu ziņu

Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiāde 11.-12.kl.

Sveicam 12. klases skolnieci Katrīnu Martu Krūmiņu ar izvirzīšanu uz latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādi 11.-12.klasēm.

Paldies skolotājai Baibai Leitartei par skolnieces sagatavošanu olimpiādei.

Lai veicas olimpiādē!



<>


Jaunākās galerijas