Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Skolotājai Danutai Evai Bitei balva konkursā "Jaunais skolotājs"

12.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

dsc0076.jpg12. decembrī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas zālē svinīgā gaisotnē tika apbalvota dabaszinību un bioloģijas skolotāja Danuta Eva Bite, kura uzvarējusi Latvijas Izglītības fonda un "Latvijas Avīzes" rīkotajā konkursā "Jaunais skolotājs". Balvu skolotājai bija ieradies pasniegt  pats Latvijas Izglītības fonda valdes priekšsēdētājs Ilgvars Forands.

Lepojamies ar mūsu brīnišķīgo kolēģi Danutu Evu Biti. Uzvara un balva Latvijas Izglītības fonda un "Latvijas Avīzes" rīkotajā konkursā "Jaunais skolotājs" godam nopelnīta. Viņa tiešām rosās kā bitīte. Var tikai apbrīnot skolotājas entuziasmu, enerģiju, erudīciju, sirsnīgo smaidu, prasmi sadarboties gan ar kolēģiem, gan skolotājiem, gan vecākiem, gan AS "Latvijas valsts meži". Viņai veiksmīgi izdodas iesaistīt dažādos konkursos un aktivitātēs ne tikai savas audzināmās klases skolēnus vien.

Paldies vecākiem par mūsu skolas dabaszinību un bioloģijas skolotājas Danutas Evas Bites pieteikšanu konkursam.

"Danuta savus mācību priekšmetus māca ar lielu entuziasmu un nodod skolēniem savas zināšanas praktiskai darbībai. Ja ir jānosauc skolotājs, kurš nekad neatteiks palīdzību, tad tā noteikti ir Danuta. Skolotāja motivē skolēnus gatavoties mācību olimpiādēm un konkursiem, kurās tiek gūti labi rezultāti. Danuta, veidojot mācību stundas saturu, ievēro katra vecumposma bērnu īpašības, meklē jaunus mācību stundu materiālus, idejas, kā mācību vielu padarīt interesantāku. Viņa vienmēr cenšas ieinteresēt un motivē bērnus izmantot pieejamos resursus, lai radītu patīkamu vidi ikdienā un svētkos. Jā, skolēniem patīk, ja viņi tiek iesaistīti un tiek uzticēta lielāka atbildība. Viņa spēj iedvesmot ar savu dzīvesprieku. Novēlu, lai viņai pietiek spēka un izturības turpināt, tāpat kā iesākts, un kļūt par padomdevēju un atbalstu daudziem skolēniem un viņu vecākiem," tā par Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas dabaszinību un bioloģijas skolotāju Danutu Evu Biti pieteikuma vēstulē raksta vidusskolas skolēna mamma Laila Balode.

printēt
dsc0012.jpg dsc0109.jpg img-20231212-wa0012.jpg dsc0076.jpg dsc0090.jpg dsc0097.jpg dsc0106.jpg img-20231212-wa0006.jpg img-20231212-wa0009.jpg


<>


Jaunākās galerijas