Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pētnieciskie darbi pamatskolā

21.04.2013 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
dsc00757.jpg

Šī gada 21. aprīlī mūsu skolā notika pamatskolas skolēnu pētniecisko darbu aizstāvēšana. Pasākumā piedalījās no klasēm izvirzītie veiksmīgākie pētnieki, tika prezentēti 2 darbi no 6.a klases, 2 darbi no 6.b klases un 1 darbs no 7.a klases. Skolēni bija pētījuši par coca-colu, redīsiem, ziediem, gaisa temperatūru un vecvectēva platmali. Pēc vērtētāju apspriedes tika nolemts, ka novada aizstāvēšanā piedalīsies visi šī pasākuma dalībnieki.

4. aprīlī notika pmatskolas pētniecisko darbu aizstāvēšana novadā. Bez jau minētajiem mūsu skolas darbiem vēl tika prezentēti Kandavas internātskolas darbs par nākotnes auto un Zemītes pamatskolas darbs par ogļskābo gāzi.

Visaugstāk tika novērtēts darbs no KIVS par nākotnes auto, otrajā vietā palika mūsu skolas skolēna Edgara Studena pētījums par vecvectēva platmali, taču trešajā vietā zemītnieku pētījums par ogļskābo gāzi.

Pēc šīm prezentācijām es uzzināju, cik precīzi meteriologi nosaka laika prognozes, kā iespējam nokrāsot ziedus, daudz informācijas par ogļskābo gāzi, par to, cik kaitīga ir coca-cola un kāds varētu izskatīties nākotnes auto.

Līva R., 6.b

printēt
dsc00755.jpg dsc00757.jpg dsc00756.jpg


<>


Jaunākās galerijas