Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Citāda angļu valodas stunda 4.kl.

12.04.2013 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
schoolplay4ab-015.jpg

12. aprīlī mūsu skolā notika angļu valodas pasākums ceturtajām klasēm. Idejas autores bija skolotājas Inese Ozola un Anita Liepa. Tā kā ceturtās klases tikko bija beigušas grāmatu „Welcome” un grāmatas beigās bija luga, viņas nolēma, ka abas ceturtās klases varētu iestudēt šīs ludziņas angļu valodā.

Šīs idejas mērķis bija iemācīties angļu valodu intereasantākā veidā. 4.a klases priekšnesums bija vairāk ar runāšanu, taču 4.b klasei vairāk ar dejošanu un dziedāšanu. Pasākumā abas klases viena otrai izrādīja to, ko bija iemācījušās. 4.b klasei bija luga „The Last Lamp”, taču 4.a klasei bija vairākas mazas ludziņas „Wide-mouthed frog”, „Pretty Miss Tips”, „School Trip” un „The Puss in Boots”.
Pēc tam tika saņemtas balvas par cītīgo darbu. Pēc pasākuma skolēniem bija liels gandarījums par paveikto, un skolotājas secināja, ka šāds pasākums tikai nāk par labu un to varētu rīkot arī citām klasēm.

printēt
schoolplay4ab-016.jpg schoolplay4ab-004.jpg schoolplay4ab-022.jpg schoolplay4ab-002.jpg schoolplay4ab-020.jpg schoolplay4ab-015.jpg schoolplay4ab-034.jpg


<>


Jaunākās galerijas