Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Noskaidroti konkursa "Sajauktais dzejolis" uzvarētāji

01.12.2023

img-20231201-wa0004.jpg1.decembrī Tukuma bibliotēkas konferenču zālē notika Ojāra Vācieša deviņdesmitgadei veltītā dzejoļu konkursa “Sajauktais dzejolis” noslēguma pasākums. Uz to tika aicināti visi Tukuma novada skolu 1.-6. klašu skolēni, kuri iesūtīja savus dzejoļus konkursam. Dalībnieku darbus žūrija vērtēja 2 grupās: 1.-3.kl. un 4.-6.kl. Kopā konkursam esot iesūtīti 98 dzejoļi. No mūsu skolas konkursam savus dzejoļus iesūtīja 2.b, 3.a, 4.b, 5.a un 6.a klases skolēni. Prieks par panākumiem, jo atzinības rakstus par 1.vietu katra savā klašu grupā saņēma Līva Grīnfelde (3.a) un Amanda Brigere (6.a), otrā vieta Agnesei Šteinbergai (5.a), bet 3.vieta Mikam Šinkem (6.a).

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Forums "Zem iekļaujošās segas"

01.12.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img0172-800x533.jpg1.decembrī Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnese, mūsu skolas 11.klases skolniece Elizabete Baiba Tizenkopfa organizēja forumu „Zem iekļaujošās segas”.
Pasākumā piedalījās 7.-12.klases skolēni un viesi jeb eksperti – Uģis Brūklene, Inga Priede, Varis Krūmiņš, Laura Bičkovska, Jānis Mazitāns, Aleksandra Bērziņa, Ivars Balodis un Liene Zeidenberga. Pasākums tika atklāts ar tieslietu ministres Ineses Lībiņas-Egneres video sveicienu. Forumā tika meklētas atbildes uz šādiem jautājumiem:
Kādas ir jauniešu iespējas iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos?
Cik aktīvi jaunieši iesaistās?
Kādas ir barjeras jauniešu iesaistei?
Kāds ir pašreizējais atbalsts jauniešu iesaistei?
Kāds būtu nepieciešamais atbalsts, lai veicinātu aktīvāku jauniešu iesaisti?

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Iesaisties LNB bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā!

01.06.2023 - 31.12.2023

bernujauniesuunvecakuzurija2023plakats.jpgLatvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs jau 23. reizi izsludina lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" jauno grāmatu kolekciju. Lieli un mazi lasītāji jauno grāmatu kolekciju varēs vērtēt visu gadu un par viņuprāt labāko grāmatu dot savu atsauksmi, lai nākošā gada marta mēnesī Lielajos lasīšanas svētkos varētu paziņot balsojuma rezultātus.

2023. gada programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" katrā vecumgrupā ir jāvērtē piecas grāmatas, bet Vecāku žūrijas kolekcijā – četras, papildus atļaujot izvēlēties jebkuru grāmatu no pārējās kolekcijas, lai arī pieaugušie iedziļinātos bērnu un jauniešu literatūrā.

Skolas bibliotēkā vasarā grāmatas varēsiet saņemt no 18.augusta.

Bernu_jauniesu_un_vecaku_zurija_2023.docx

Lasīt visu ziņu galerija (1)


<>


Jaunākās galerijas