Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Aktualitātes

"Mana tautasdziesma" Zemītē

27.01.2016

img-20160127-wa0001.jpg27. janvārī 6 mūsu skolas meitenes devās uz Zemīti, kur šogad notika sadziedāšanās svētki „Mana tautasdziesma” - pasākums, kurā piedalījās 24 skolēni, pārstāvot katru Kandavas novada skolu. Tautasdziesmas skolēni dziedāja bez pavadījuma un par piedalīšanos saņēma pateicību un saldumus. Katram dziedātājam tika piešķirta arī sava nominācija. Piemēram, Ance Bīrone (mundrākā), Marta Šteinberga (profesionālākā), Kristiāna Rupeika (latviskākā), Estere Dravniece (pozitīvākā) u.c.
Mūsu skolas meitenēm uzstāšanos sagatavot palīdzēja mūzikas skolotājas: Eva Šepetovska un Ivita Leja.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Janvāris - slēpošanas mēnesis

06.01.2016 - 21.01.2016

img-20160115-wa0016.jpg

Pateicoties vecāku biedrības „Atbalsts Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” 2013./2014.m.g. īstenotajam projektam „Distanču slēpošana veselīgam un aktīvam dzīvesveidam”, skolai tika iegādātas 100 jaunas slēpes un slēpju zābaki. Pagājušajā gadā ziema ar sniegu nelutināja un slēpes iemēģināt neizdevās, taču šogad jau no 6.janvāra visu klašu skolēni sporta stundās slēpo. Skolotājs Andris Bambis priecājas, ka mazāk tiek nestas zīmes, kurās lūgts atbrīvot no sporta stundas.

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Gredzenu vakars

22.01.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_8578.jpg

Nedaudz pamainot tradīcijas, 12.klase šogad Gredzenu vakaru izlēma rīkot janvārī, nevis martā, kā tas bijis iepriekšējos gados. Tāpēc 22. janvāra vakarā skolas aktu zālē kopā ar skolotājiem, draugiem, vecākiem un citiem radiņiem 24 divpadsmitklasnieki un viņu audzinātāja Antra Petkeviča atcerējās savus vidusskolā kopā pavadītos gadus. Klasē ir gan aktīvi sportisti, gan mākslas vai mūzikas skolas absolventi, gan dejotāji. Pēc nelielas talantu demonstrēšanas sekoja ieskats klases vēsturē ar foto un video palīdzību. To vērojot, gan skatītāji, gan paši ik palaikam sirsnīgi iesmējās, kas liecināja – garlaicīgs vidusskolā pavadītais laiks vis nav bijis.

Lasīt visu ziņu galerija (30)

Reģionālais pusfināls "Gribu būt mobils!"

18.01.2016 11:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

dsc_3946.jpgŠogad jau devīto reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicināja 6. – 8. klašu skolēnus mobilizēties un piedalīties izglītojošā un interesantā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību – „Gribu būt mobils!”. Konkursa neklātienes kārtā piedalījās 4 komandas no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas:"Sirsniņas" (6.a kl.), "Kanbile" (6.a kl.), "Iluminati" un "Vienradzis" (8.kl.). Pusfinālā 18.janvārī skolu pārstāvēja 2 komandas - "Vienradzis" (Ance Eimane, Roberts Staris, Krista Dankere, Nansija Berļizova) un "Kanbile" (Roberts Panižniks, Patriks Bērziņš, Kristofers Donis, Emīls Volmanis). Šoreiz godalgotajās vietās iekļūt neizdevās, bet iegūtā pieredze un zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem noteikti vēl noderēs.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ziemassvētku aktivitātes Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā

18.12.2015

img_7819--1024x683.jpgCeļš uz Ziemassvētkiem skolā kā allaž sākās ar skolas telpu sapošanu. Jau novembra beigās visos logos ievijās baltu bumbiņu virtenes. Šogad svētkus gaidīt palīdzēja skolotājas Aivas Ķēniņas izveidotais adventes kalendārs, kurā zem katra datuma slēpās kāds uzdevums vai vēlējums. Skolēni un skolotāji centās cits citu patīkami pārsteigt, rakstīja vēstules skolas direktorei, rotāja klašu telpas, cepa piparkūkas un mācījās Ziemassvētku dziesmas, dzejolīšus un ludziņas klases eglītei.
17.decembrī Ziemassvētku pasākumā pulcējās 1.-6.kl. skolēni un viņu vecāki.

Lasīt visu ziņu galerija (60)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

11.12.2015

img_7650--1024x683.jpgKaut arī laukā no ziemas ne miņas, jau ceturto gadu decembra sākumā mūsu skolas skolēni piedalījās Ziemassvētku ieskaņas koncertā Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā. Repertuāru izvēlējās un skolēnus sagatavoja mūzikas skolotājas: Ivita Leja un Eva Šepetovska. Koncertu vadīja Kristaps un Estere. Pirmais uzstājās 5.-9.klašu koris ar dziesmu „Ziemassvētki, Lieladiena”.

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Ziemassvētku pasākums 7.-12.kl.

18.12.2015 17:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

afisa.jpg17.00 Ziemassvētku svinīgais pasākums 7.-12.kl.

19.00 Ziemassvētku balle

Lasīt visu ziņu


<>


Jaunākās galerijas