Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Aktualitātes

Mūsu skola raidījumā "Gudrs vēl gudrāks"

13.10.2016

14670728_583345121866322_8169898202256866961_n.jpgMūsu skola jau otro gadu tiek pārstāvēta LTV konkursā “Gudrs, vēl gudrāks”. Pagājušajā gadā mūsu skolnieks Elgars Ezerkalns piedalījās raidījuma ierakstā un cīnījās ar citiem gudriniekiem no Latvijas. Arī šogad Elgaram paveicās, vai precīzāk, pateicoties viņa aizpildītajai anketai,  viņš tika izvēlēts startēt un cīnīties nu jau ar sestās klases vienaudžiem. 14.oktobrī varējām vērot, kā Elgaram veicās šogad.

Nupat no televīzijas atgriezās arī mūsu skolas 7.b klases pārstāve Keita Elizabete Dobkeviča. Viņas startu televizoru ekrānos  varēsim vērot  decembrī. Lai gan līdz finālam tikt nav izdevies nevienam mūsējam, tikšana līdz televīzijas studijai jau ir sasniegums. Keita tika izvēlēta starp 12 labākajām no aptuveni 130 iesūtītajām anketām. Kā sagaidot mums teica televīzijas darbinieki: ikviens uzaicinātais jau ir īpašs, jo ticis izvēlēts daudzu citu starpā.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Skolotāju diena

30.09.2016

Skolotāju diena šoruden mūsu skolā tika svinēta 30. septembrī. Tradicionāli, skolotājiem ļaujot atpūsties, mācību stundas klasēs vadīja vecāko klašu skolēni (12.kl. un daļa no 11.kl.).

wp_20160930_14_19_22_pro.jpgSkolas parlamentāriešiem kopā ar mūzikas skolotājām un direktores vietnieci audzināšanas darbā  rotaļu telpā izdevās radīt patiešām omulīgu svētku atmosfēru, gan pārbaudot, cik labi kolēģi cits citu pazīst, gan rādot skolēnu filmētās video intervijas ar jaunāko klašu bērniem, gan sniedzot muzikālu priekšnesumu (uzstājās skolēnu ansambļi “Abaviņa”, “Kaprīze”, “Dzirkstelīte”). Parlamentārieši bija veikuši arī pētījumu par to, kādam, skolēnuprāt, vajadzētu būt ideālam skolotājam. Visvairāk kritērijiem atbilda skolotāja Aiva Ķēniņa. Pasākumā tika godināti arī, skolēnuprāt, labākie skolotāji. Nomināciju “Labākā no labākajiem 2016” sākumskolas skolotāju grupā ieguva Elita Brahmane, bet vecāko klašu skolēni visvairāk bija balsojuši par mūzikas skolotāju Evu Šepetovsku. Taču bez svētku  pārsteiguma jau nepalika neviens, jo visiem skolotājiem tika dāvināti viņu skolēnu zīmētie portreti.

Lasīt visu ziņu galerija (37)

Miķeļdienas tirgus 1.-4.kl.

29.09.2016 12:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img-20160929-wa0022.jpgJaunāko klašu skolēni 29.septembrī visus aicināja uz Miķeļdienas tirdziņu. Skolas 2.stāva gaiteņos cītīgi tika tirgots un pārdots. Šeit varēja iegādāties ābolus,  avenes, medu, ievārījumus, pīrāgus, vafeles, visu nevar pat uzskaitīt. Mazos tirgotājus atbalstīja vecāko klašu skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un vecāki, kas labprāt iegādājās dažādus kārumus.

Lasīt visu ziņu galerija (30)

Olimpiskā diena

23.09.2016

img_2332.jpgimg_1837.jpgLatvijas Olimpiskās komitejas organizētajos “Olimpiskajai dienai-2016” veltītajos pasākumos  ar devīzi “Padod bumbu!” 23.septembrī  iesaistījās skolēni gandrīz  no visiem Latvijas novadiem un pilsētām, tai skaitā, arī no mūsu Kandavas novada skolām.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā pasākumu  vadīja un zvērestu tiesnešu vārdā nodeva Andris Bambis. Cīnīties godīgi visu sportistu vārdā zvērēja Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un K.Mīlenbaha vidusskolas audzēknis Kristaps Kristers Ozols.

Lasīt visu ziņu galerija (58)

Zinību diena

01.09.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

k14600833.jpgAsteres košas dārzos kad zied,
Gājputnu klaigas gaisā kad skan,
Vasara projām tad steidz,
Skola bērnus atkal jau sveic.
Koši ziedi un skanīgi smiekli,
Mīļas, biklas un smaidīgas sejas
Atviz gaiteņos, atspīd ejās.
         (L. Liepdruviete.)

Lasīt visu ziņu galerija (32)

"Camp-34" jeb sadraudzības nometne Kandavas, Mērsraga un Lejres skolēniem

22.08.2016 - 26.08.2016

img_1402.jpg22. augustā sākās 4. nometne "Camp-34", kurā piedalās gan 22 skolēni no mūsu skolas, gan viesi no Lejres pašvaldības skolām (Dānija) un Mērsraga vidusskolas.  Pirmajā dienā nometnes dalībnieki no Dānijas vispirms devās ekskursijā pa Vecrīgu un Jūrmalu, bet vakarā kopā ar viesiem no Mērsraga vidusskolas iepazinās ar mūsu skolēniem, kas viņus uz nedēļu uzņems savās ģimenēs. Pēc iepazīšanās spēles visi nometnes dalībnieki dekupāžas tehnikā veidoja katrs savu vizītkarti. 

Lasīt visu ziņu galerija (33)

Uzņemšana skolā!

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola turpina uzņemšanu 2016./2017.m.g. visās klašu grupās (1.-12.)
pamatizglītībā un vidējā izglītībā (klātienē un neklātienē). 

  • ·       Vidusskolēniem ir iespēja iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību (satiksmes noteikumu apguve bez maksas).
  • ·       Sadarbībā ar SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija” skola piedāvā projekta „Esi līderis”  programmu „Komerczinības vidusskolēniem” un padziļinātu angļu valodu.
  • ·       Vidusskolēniem kā izvēles mācību priekšmets „Runas māksla”.
  • ·       Uz skolu un mājup skolēnus nogādā bezmaksas autobuss.
    Pieteikties personīgi skolas lietvedībā līdz 01.07. un no 01.08., līdzi ņemot pasi, skolēna dzimšanas apliecību un iepriekš iegūtās izglītības dokumentus. Sīkāka informācija pa tālr. 63181887, mob.29418631.

Sīkāka informācija šeit<>


Jaunākās galerijas