Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Sveicam skolas bibliotekāri Dainu Batņu

whatsapp-image-2022-11-19-at-10-09-50.jpg

2022. gada 18. novembrī  Tukuma pilsētas Kultūras namā tika pasniegta "Tukuma novada Cildinājuma balva" Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas ilggadējai bibliotekārei Dainai Batņai.
      Esam gandarīti par viņas darba novērtējumu!

Mūsu  bibliotekāre Daina Batņa 1978.gadā beigusi LU Filoloģijas fakultāti  un ieguvusi bibliotekāra – bibliogrāfa specialitāti. Pirmo pieredzi darbā ieguvusi strādājot Latvijas Valsts bibliotēkā, bet, dzīves ceļam atvedot uz Kandavu, strādāja Kandavas  Radiorūpnīcas tehniskajā bibliotēkā. No 1995.gada strādā par bibliotekāri Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā, kur pēc kapitālā remonta iekārtojusi skolas bibliotēkas, lasītavas un grāmatu krātuves telpas.

 Ilgajos darba gados Daina Batņa regulāri cēlusi savu profesionālo kvalifikāciju, apmeklējot skolu un publisko bibliotēku  bibliotekāru kursus Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Gētes institūtā u.c.  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā  ieguvusi sertifikātu par tiesībām veikt pedagoģisko darbu. Aktīvi piedalījusies Tukuma  skolu bibliotekāru metodiskās apvienības darbā, gan veicot mācību grāmatu apmaiņu, gan daloties pieredzē.

   Mūsu skolas bibliotekāre ar lielu atbildību palīdzējusi mācību procesu nodrošināt ar mācību grāmatām, jaunāko daiļliteratūru un metodisko literatūru. Viņas   nopelns ir skolēnu aktīva iesaistīšanās grāmatu lasīšanā, ikgadēja piedalīšanās “Skaļās lasīšanas konkursā” un  LNB Bērnu literatūras centra organizētajā Bērnu un jauniešu žūrijā. Organizējusi skolēnu tikšanos ar literātiem un grāmatu izdevējiem, ikgadējās profesionālās orientācijas  izstādes “ Skola” apmeklēšanu Ķīpsalas hallē.  Katru gadu skolēnus un vecākus uzrunā Draudzīgā aicinājuma veidā, kas sekmējies ar būtisku skolas bibliotēkas grāmatu  fonda papildināšanos. Viņas vadībā LNB katalogus skolēnu ZPD uzrakstīšanai iepazinuši vidusskolēni.  Pie Dainas  bieži literatūru un citus informācijas avotus skolas bibliotēkā meklē un atrod studenti un citi interesenti.

            Daina ir profesionāla, atsaucīga un atbildīga kolēģe, kuras darbs ar grāmatām ir viņas sirds darbs. Viņas plašās zināšanas un interese par jaunāko literatūrā, cieņpilna attieksme pret  kolēģu vajadzībām  un skolēnu interesēm izpelnījusies visa kolektīva atzinību.<>


Jaunākās galerijas