Ziemassvētku pasākumi

17.12.2018 - 21.12.2018

Gaidot Ziemassvētkus,  skolēni šogad iesaistījās skolas parlamenta ierosinātajā saldumu ziedošanas akcijā, lai svētku prieku dāvātu gan Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem, gan Strazdes bērnu nama iemītniekiem. Savukārt popgrupa "Abaviņa" iepriecināja ar skanīgām dziesmām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

Tikšanās ar Ziemassvētku vecīti

19.12.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Ziemassvētku vecīša viesošanās skolā īsi pirms Ziemassvētkiem jau pamazām kļūst par tradīciju. Katram ir ekskluzīva iespēja pastāstīt Ziemassvētku vecītim, ko labu šajā gadā izdarījis un, protams, ko visvairāk kāro saņemt dāvanā Ziemassvētkos. Par vecīša ierašanos skolēni varēja uzzināt no īpaša kalendāra, kurā katrai dienai bija paslēpies kāds veicamais uzdevums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Īpaša stunda par vērtībām

19.12.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Mūsu lielākā vērtība - mūsu ģimene. 19.decembrī skolā viesojās vecāki, lai vienas mācību stundas garumā, skolotājiem dodot atelpas brīdi, kopā ar skolēniem noskaidrotu, kas ir vērtība. Paldies visiem drosmīgajiem vecākiem, kas atsaucās skolas padomes aktivitātei, jo katrai klasei bija kāds no skolēnu vecākiem, kurš vadīja stundu.   Īpaši sirsnīgs paldies skolas padomes priekšsēdētājai Danutai Ābelei. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

14.12.2018 13:00

14.decembra pusdienas laikā uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā aicināja Kārļa Mīlenbaha vidusskolas dziedošie kolektīvi.

Svētku koncertā piedalījās 2.-4. klašu koris, 5.-10. klašu koris, popgrupa “Abaviņa”, ansambļi “Dzirkstelīte” un “Kaprīze”, kā arī bija vairāki nelieli muzikāli pārsteigumi.

Šie Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ziemassvētku koncerti baznīcā ir jau ierasta tradīcija un allaž ir kupli apmeklēti, jo cilvēku sirdis iesilst, kad dzied bērni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16) galerija (19)

5.a un 5.b klase apmeklē Liepājas teātra izrādi “Dželsomīno Melu zemē” 03.12.2018

27. novembrī  mūsu skolas 5.a un 5.b klase par iniciatīvas "Latvijas skolas soma" līdzekļiem apmeklēja izrādi “Dželsomīno Melu zemē” Liepājas teātrī.

Pirms izrādes skolēni literatūras stundās tika iepazīstināti ar Dž. Rodari daiļradi un grāmatu, pēc kuras motīviem veidota  izrāde. Skolēniem tika parādīts gan īss video sižets no izrādes, kā arī bija iespēja noklausīties izrādes režisora Ģirta Šoļa interviju radio.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

9.a klase apmeklē Rīgu

Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris.

Pašā Latvijas 100. dzimšanas dienas priekšvakarā - 2018. gada 16. novembrī – 9. a klases skolēni devās ekskursijā uz Rīgu. Ekskursija sākās ar sarkanbalto ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa un Kara muzeja apmeklējumu. Ekskursijas galvenais mērķis bija piedalīšanās Nacionālā teātra izrādē “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris” , kura tika organizēta projekta “Skolas soma” ietvaros. Biļetes tika izpārdotas jau pavasarī, bet  ielūgumu uz izrādi saņēmām diska formātā ar interesantu saturu.

printēt Lasīt visu ziņu


<>


Jaunākās galerijas