Piesakies drošas riteņbraukšanas apmācībām!

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” aicina pieteikties bērnus vecumā no 9 līdz 18 gadiem drošas riteņbraukšanas apmācību nodarbībām. Papildus informācija un pieteikšanās pie Aivas Ķēniņas, tel. 29294921, e-pasts aivake@inbox.lv. Nodarbības bērniem bez maksas, nepieciešams savs velosipēds.

Praktiskās riteņbraukšanas prasmes ierādīs pasniedzēja Aiva Ķēniņa, mācot tādus elementus kā slaloms (līku loču braukšana caur konusiem), braukšana pa slīpu dēli, braukšana pa šūpoļdēli, braukšana pa šauru joslu, grumbuļainu joslu, braukšana pa smilts segumu, grants segumu, bedreainu ceļu, braukšana ar kravu, strauja bremzēšana, bremzēšana un apstāšanās noteiktā laukumā, bremzēšana uz dažādiem segumiem (arī slidena), braukšana ierobežotā laukumā, braukšana pa apli, astotnieku, "S" burta trajektorijā, priekšmeta paņemšana vienā vietā un nogādāšana citā vietā, braukšana grupā u.c.
Teorētiskās zināšanas bērniem ierādīs pasniedzējs Didzis Zeibots, lai kļūtu par gudriem un zinošiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem.

 Riteņbraukšanas apmācību pirmā nodarbība būs 2017.gada 16.maijā. Teorijas apmācība notiks no 5.jūnija līdz 9.jūnijam. Pieteikumus gaidīsim līdz 2017.gada 15.maijam. Kopā 20 stundas praktiskās riteņbraukšanas apmācība un 10 stundas teorijas apmācība. Dalībnieku skaits ierobežots.Praktisko un teorētisko nodarbību plānojums.

printēt Lasīt visu ziņu

Pēdējā zvana svētki

12.05.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Šopavasar, aicinot uz mācību stundām, pēdējais zvans 9. un 12.klasei  izskanēja 12.maijā. Bet, kā jau zināms, katras beigas ir jauna sākums, šoreiz – vēl saspringtākam laikam – eksāmeniem. Tiem mūsu skolā gatavosies 26 devītklasnieki un 18 divpadsmitās klases skolēni. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (55)

Stādām ozolu Latvijai!

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, mūsu skolas pārstāvji piedalījās 24 Latvijas simtgades ozolu stādīšanā pie Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona. Skolēnus pārstāvēja 8.a klases skolniece Antra Adiene un 12.kl. skolniece Līva Lauma Truhņēviča. Meitenes kopā ar skolotājiem ozolu iestādīja un deva tam vārdu Kārlis kā mūsu skolai. Mūsu skolas stādītais ozols ir astotais ozolu alejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Matemātikas konkurss 7.klasēm „Kopā gudrāk”27.04.2017

27.aprīlī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā pulcējās 7. klašu komandas no visām Kandavas novada skolām, lai piedalītos matemātikas pasākumā ar nosaukumu „Kopā gudrāk”. Šāda veida konkurss notiek jau astoto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā tas notika Cēres pamatskolā. Konkurss, tā dalībniekiem bija saistošs, interesants un reizē arī atraktīvs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Dalība CSDD konkursā "Jauno satiksmes dalībnieku forums -2017"

21.04.2017

Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, jau 24. gadu pēc kārtas Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko konkursu jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2017”. Sacensību dalībniekiem jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskās braukšanas demonstrējums.

Sacensības norisināsies četrās kārtās,  plānots, ka 1. kārtā notiks 32 sacensības. Un tikai pēc 4. kārtas noteiks, kuri būs tie, kas piedalīsies Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Albānijā septembrī un aizstāvēs pērn iegūto čempionu titulu.  (Vairāk informācijas http://www.berniem.csdd.lv/ )

 21.aprīlī  trīs 4.klašu komandas no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas piedalījās  "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1.kārtas sacensībās Tukumā. Katrā komandā  bija 4 skolēni – 2 zēni un 2 meitenes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

"Radīti skatuvei - 2017"

21.04.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
3.vietas ieguvēja Estere Dravniece

3.vietas ieguvēja Estere Dravniece

21. aprīļa vakarā  Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 5.-12.klases skolēni piedalījās jauno vokālistu konkursā “Radīti skatuvei”. Pasākumu vadīja Adrija Kindzule un Gints Leimanis, bet  dalībnieku uzstāšanos (tehnisko un māksliniecisko sniegumu, kā arī  vokālo kultūru)  vērtēja žūrija – Katrīna Začeste, Andra Vilkauša un Solvita Jansone.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (46)


<>


Jaunākās galerijas