Skolas dalība bērnu žūrijā 2020.gadā

09.05.2021

bernu_jauniesu_vecaku_zurija_2020_plakats.jpgMūsu skola lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija “piedalījās  jau devīto gadu. Šogad skolā saistībā ar epidemioloģiskās drošības situāciju valstī diemžēl nenotika tradicionālais noslēguma pasākums, kurā žūrijas dalībnieki tiktos ar kādu no rakstniekiem – grāmatu autoriem. Arī lasītāju skaits bijis nedaudz mazāks nekā citus gadus, jo ilgu laiku vajadzēja mācīties attālināti.

Šogad bija 36 čakli lasītāji, galvenokārt sākumskolas bērni.

Milzīgs paldies skolotājām  Elitai Brahmanei un Gintai Bogdanovai, kuras ļoti palīdzēja ar skolēnu pamudināšanu lasīt. 2.b klases skolēni pat ir iekārtojuši kladi, kurā viņi ieraksta ziņas par izlasītajām grāmatām un komentārus par to, kas tajās patika vai nepatika. Tajās ir arī pašu zīmētas ilustrācijas. Skolotājas Elitas 2.b klasē bija 17 čakli lasītāji, bet skolotājas Gintas 3. b klasē  - 12. 

Ar žūrijas grāmatu lasīšanu pārējās klasēs šogad gāja krietni sliktāk, ko droši vien daļēji var izskaidrot ar attālināto mācīšanos procesu. Piedalījās tikai 5 meitenes:

 Karlīne Pelīte no 1.b klases – ( audzinātāja Sanita Celma), 

Madara Timoško un Aleksandra Drīksna no 5.a klases,

 Elizabete Aišpure un Annija Celma no 5.b klases.

Jau vairākus gadus “Vecāku žūrijas” grāmatas lasa un vērtē skolotājas Anda Leizandere un Sanita Celma, par ko arī viņām liels paldies.

Ļoti ceru uz skolēnu un kolēģu atsaucību arī šogad, jo pavisam drīz būs zināmas jaunās 2021. gada kolekcijas grāmatas.

Skolas bibliotekāre<>


Jaunākās galerijas