Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība 5.klasēm

03.05.2023

img-20230503-wa0002.jpgAprīļa beigās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notika skaļās lasīšanas konkurss abām 5.klasēm, lai noteiktu, kuri būs tie skolēni, kas pārstāvēs skolu nākamajā konkursa kārtā 3.maijā Tukumā. No 5.a klases skolas konkursā piedalījās Amanda Brigere, Beāte Grecka un Artūrs Timoško, bet no 5.b klases Gabriela Laurinoviča. Pēc žūrijas vērtējuma tika nolemts uz nākamo kārtu sūtīt 2 dalībniekus – Gabrielu Laurinoviču, kas lasīja fragmentu no D.Valjamsa romāna “Gangsteromīte” un Artūru Timoško, kas lasīja fragmentu no Dz.Tilaka romāna “Piedzīvojumu meistari”.

Tukuma novada nacionālās skaļās lasīšanas sacensības 3.maijā notika Tukuma 2.vidusskolā. Artūrs Timoško tajās ieguva 3.vietu un saņēma kā balvu citu Dz.Tilaka grāmatu “Labo blēņu vasara”.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pateicības stunda

03.05.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img-20230503-wa0016.jpgŠogad skolā ieviesta jauna tradīcija - pateicības stunda, kurā direktore svinīgi pasacīja paldies un pasniedza nelielas saldumu balviņas interešu izglītības un radošo aktivitāšu, kā arī skolēnu pašpārvaldes dalībniekiem, kas šī mācību gada laikā ieguldījuši savu laiku un darbu, lai taptu skaisti skolas pasākumi.

Lasīt visu ziņu galerija (23)


<>


Jaunākās galerijas