Lapas karte
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Pasākumu kalendārs

Mācību gada noslēgums

31.05.2023 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img4819.jpgLielākajai daļai Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas skolēnu 31.maijs bija pēdējā šī mācību gada diena. Kā ierasts - svētki. Liecību saņemšana un svinīgs pasākums aktu zālē. Atzinības rakstus un diplomus saņēma tie, kas guvuši panākumus mācību priekšmetu olimpiādēs, dažādās sacensībās un konkursos. Bet skolēni ar augstiem mācību sasniegumiem tika pie nozīmītes, ja liecībā nav vērtējuma, kas zemāks par 7 ballēm; sudraba zīles - vidējais sekmju vērtējums 8,0-8,49; bet zelta zīles, ja vidējais gada noslēguma vērtējums ir augstāks par 8,5 ballēm.

Mūsu skolēni ar skolotājas Ivitas Lejas palīdzību bija sagatavojuši muzikālu priekšnesumu. Par to paldies Ievai Kesenfeldei, Aleksai Valterei, Rimantam Jakubovicam, Katei Ābelei, Robertam Ķevicam, Gustavam Blūmam un Undīnei Lejai. Bet noslēgumā visiem uzmundrinošs pārsteigums - Signes un Jāņa Aizupiešu koncerts. Abi pazīstami plašākai publikai no TV3 šova "X Faktors".


Vēlam pacietību, veiksmi un labus rezultātus eksāmenos visiem tiem, kam līdz mācību gada noslēgumam vēl cītīgi jāmācās.

Lasīt visu ziņu galerija (45)

Tukuma novada pašvaldības un izglītības pārvaldes paldies

31.05.2023

photo-by-ievs-70.jpg31.maija pēcpusdienā Šlokenbekas muižas zālē Tukuma novada pašvaldība un Izglītības pārvalde aicināja kopā skolēnus un pedagogus, lai teiktu paldies par sasniegumiem valsts un reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, valsts konkursos, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konferencēs un skolēnu izcilām sekmēm mācībās, absolvējot 9.klasi vai 12.klasi 2022./2023. mācību gadā.

No mūsu skolas uz šo pasākumu tika uzaicināti 7 skolēni: Estere Bondarenko, Amanda Vīndedze, Tīna Mageja, Ingars Samiņš, Beatrise Bičkovska, Ance Bīrone un Marta Jansone. Kā arī divi pedagogi: Ināra Batņa un Ieva Rožkalne.

Lasīt visu ziņu galerija (7)


<>


Jaunākās galerijas