"Camp-34" jeb sadraudzības nometne Kandavas, Mērsraga un Lejres skolēniem

22.08.2016 - 26.08.2016

img_1402.jpg22. augustā sākās 4. nometne "Camp-34", kurā piedalās gan 22 skolēni no mūsu skolas, gan viesi no Lejres pašvaldības skolām (Dānija) un Mērsraga vidusskolas.  Pirmajā dienā nometnes dalībnieki no Dānijas vispirms devās ekskursijā pa Vecrīgu un Jūrmalu, bet vakarā kopā ar viesiem no Mērsraga vidusskolas iepazinās ar mūsu skolēniem, kas viņus uz nedēļu uzņems savās ģimenēs. Pēc iepazīšanās spēles visi nometnes dalībnieki dekupāžas tehnikā veidoja katrs savu vizītkarti. 

23. augustā jeb nometnes 2. dienā skolēni pulcējās sporta hallē, kur latviešu tautas deju soļus  mācīja atraktīvais skolotājs Gatis Frīdenbergs. Pēc tam skolēni rādīja sagatavotās prezentācijas un stāstīja katrs par savu skolu. Dienas otrajā pusē nometnes dalībnieki tika sadalīti 5 komandās, lai dotos  pildīt foto orientēšanās uzdevumus un iepazītos ar Kandavu.  Katrai komandai pēc atgriešanās skolā vajadzēja izveidot nelielu video par to, kā veicies ar uzdevumu izpildi. Vakarpusē skolēni spēlēja dažādas spēles vai nodarbojās ar sportiskām aktivitātēm pēc pašu izvēles.

24.augustā nometnes dalībnieki rosījās radošajās darbnīcās - lēja sveces Kandavas amatniecības centrā (nodarbību vadīja Kitija Švīgere), gatavoja pastkartes  un sūtīja pa pastu (Dace Kalmane), cepa pīrādziņus  (Aiva Ķēniņa). Bet pēcpusdienas aktivitātes (lielākoties nelielas ekskursijas) organizēja  katra  ģimene pēc savas izvēles.

25. augustā no  plkst. 9.00 paredzētas dažādas sporta sacensības skolas stadionā, bet vakarā noslēguma pasākums.

printēt


<>


Jaunākās galerijas