Iesvētības 1., 5. un 10.klasēm

10.10.2015 - 24.10.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

dsc02180.jpgOktobris – iesvētību mēnesis. Saskaņā ar mūsu skolas tradīcijām šajā mēnesī tiek iesvētīti gan pirmās, gan piektās, gan desmitās klases skolēni.

Pirmais iesvētību uzdevums desmitajiem bija jāveic jau septembra beigās – Miķeļdienā. Vairāk vai mazāk cāliskā ietērpā viņi centās pārdot no olām gatavotus gardumus, gūtos ienākumus ziedojot iesvētību organizēšanai. Taču tā izrādījās vien iesildīšanās, jo, sākot no 10. oktobra, nedēļas garumā katru dienu vajadzēja ievērot 11.klases noteikto dreskodu, uzņemt noteiktu kaloriju un vitamīnu daudzumu, lai varētu veikt dažādus ar fiziskām aktivitātēm saistītus pārbaudījumus. Visgrūtākais no tiem bija „orientēšanās” pa Kandavu. Tomēr 16.oktobra vakarā visi saņēma iesvētību sertifikātu.

Piektklasniekiem iesvētības organizēja 8.klase, nosakot pasākuma tēmu „Ceļojums”. Ar aizsietām acīm mazajiem „meksikāņiem” un „āfrikāņiem” nācās izstaigāt skolas labirintu un pēc tam pateikt, kur bijuši. Pārbaudījumi turpinājās aktu zālē, kur iesvētāmie demonstrēja arī savu deju un deva zvērestu. Katra klase dāvanā saņēma krājkasīti – 3 litru burku, tajā ik pa laikam jāiemet naudiņa, lai sakrātu kopīgai klases ekskursijai uz pašu izvēlētu valsti. Audzinātājas dabūja pasaules karti un lukturīti, lai mācītu klasi orientēties ne tikai skolā un vestu klasi pa gaismas ceļiem.

Pašiem pēdējiem iesvētības notika pirmklasniekiem. Šajā pasākumā piedalījās visi 1.-4.klases skolēni un viņu audzinātājas. Bija gan svinīgā daļa, kurā uzstājās gan paši pirmklasnieki, gan 4.klases skolēni, kas bija sagatavojuši skaistu priekšnesumu un apsveikumu. Bija arī pārbaudījumi pa klašu grupām – izveidot no burtiem pēc iespējas vairāk vārdu, kas saistās ar skolu, uzcelt augstāko celtni no kastaņiem un zobu bakstāmajiem kociņiem, orientēties skaitļu pasaulē. Beigās, kā jau pienākas, bija arī zvērests.

printēt


<>


Jaunākās galerijas