Svinam Latvijai 100

16.11.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

wp_20181115_007.jpgKandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā katru gadu novembrī  notiek vairāki pasākumi – erudīcijas konkurss “Es mīlu tevi, Latvija!”, sacensības  8.-12.klašu zēniem “Vīru spēles”, gaismas rakstu veidošana skolas priekšā un pašu sagatavots koncerts ar dziesmām un dejām.

 Latvijas dzimšanas dienu skolā svinējām 16.novembrī. Sveicienu Latvijai 2. un 5.klašu dejotājiem palīdzēja sagatavot skolotājs Gatis Frīdenbergs, koriem un ansambļiem – mūzikas skolotāja Ivita Leja un Andra Vilkauša, bet Kandavas mūzikas un mākslas skolas  kapelai (kurā muzicē mūsu skolas skolēni) - skolotāja Dzintra Linde. Saldu pārsteigumu katram skolēnam bija sagatavojusi arī direktore Daiga Puga.

 Skolas noformējumā šogad izmantots gaismas ceļa rādītājs - vējlukturis, bet no svecītēm skolas priekšā  tika veidota saulītes spēka zīme, jo viss veicas labāk, ja tiek darīts ar gaišām domām, ja sevī izdodas iedegt  prieku un lepnumu par savu ģimeni, skolu,  novadu un  Latviju. Simtgade bija lielisks iemesls, lai vairāk iepazītu savu dzimto zemi, tās vēsturi un sajustos atbildīgāks par savas valsts nākotni, kā arī  lai jau tagad veiktu kādu labo darbu pilsētas, novada vai Latvijas labā. Cerams - šī patriotisma dzirksts saglabāsies arī jaunajā simtgadē.

printēt


<>


Jaunākās galerijas